Wpadli bo przekroczyli prędkość

30-letni kierujący audi naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast 39-letni kierujący iveco podczas kontroli drogowej okazał się osobą poszukiwaną. Mężczyźni zwrócili uwagę policjantów z „drogówki”, po tym jak przekroczyli dozwoloną prędkość.

Wczoraj tomaszowscy policjanci podczas pomiaru prędkości w miejscowości Józefówka, około godziny 17:00 zatrzymali do kontroli drogowej kierującego iveco, który jechał o 25 kilometrów na godzinę za szybko. Za kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Podczas kontroli, po sprawdzeniu w policyjnych bazach, okazało się, że tomaszowianin jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna został zatrzymany na czas wykonania z nim niezbędnych czynności procesowych.

Tego samego dnia, około godziny 19:00 w miejscowości Ulhówek, za przekroczenie prędkości o 23 kilometry na godzinę, do kontroli drogowej zostało zatrzymane audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. Jak się okazało, 30-latek kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ponownie odpowie przed sądem.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski