Zderzenie VW Passata z busem

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę nad ranem w powiecie tomaszowskim. Kierująca Volkswagenem Passatem na skrzyżowaniu zderzyła się z busem marki Volkswagen T4, którym kierowała z kolei 54-latka. Do szpitala trafiło łącznie 6 osób. Jak się okazało, pięcioro z nich doznało jedynie niegroźnych potłuczeń i po badaniach zostało zwolnionych. W szpitali pozostała jedna osoba. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 7 rano w miejscowości Hubinek w gminie Ulhówek. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów tomaszowskiej drogówki wynika, że na skrzyżowaniu dróg kierująca Volkswagenem Passatem 64-latka nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu busowi marki Volkswagen T4, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Oba samochody wylądowały na polu.

W wyniku wypadku do szpitala została przewieziona kierująca VW Passatem 64-latka oraz 5 osób, które podróżowały busem.

Zarówno kierująca VW Passatem 64-latka, jak i kierująca VW T4 54-latka były trzeźwe. Po badaniach w szpitalu, 5 osób zostało wypisanych do domu, okazało się, że odniosły niegroźne potłuczenia. W szpitalu pozostała jedna osoba, ale jej zyciu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski