Podhorce: Policjanci ustalają okoliczności wypadku

68-94569Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Podhorce. Kierujący renaultem laguna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia. Kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj rano w miejscowości Podhorce doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący renaultem laguna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z renaultem megan. Laguną kierował 60-letni mieszkaniec gm. Tomaszów. W samochodzie marki Renault Megan oprócz 50-letniego kierowcy było czworo pasażerów. Jedna z pasażerek została zabrana do szpitala, gdzie wstępnie lekarz stwierdził złamanie nadgarstka. Kierowcy w chwili zdarzenia był trzeźwy. Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Policjanci apelują po raz kolejny do kierowców – bądźcie ostrożni i zachowajcie zdrowy rozsądek za kierownicą. Zwracajcie uwagę na warunki panujące na drogach i zdejmijcie nogę z gazu. Nie podejmujcie lekkomyślnych zachowań, a wyjeżdżając samochodem zachowajcie trzeźwość i umiar. Bądźcie kulturalni, wyrozumiali, a przede wszystkim pamiętajcie o swoich bliskich, którzy w domu czekają na Wasz bezpieczny powrót.

źr. KPP Tomaszów Lubelski