Niebezpieczne zdarzenie drogowe na ul. Lwowskiej – mężczyzna w szpitalu

W piątek w godzinach popołudniowych na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że 34-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego kierując samochodem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skodą. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w piątek tuż po godz. 17:00 na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Z ustaleń policjantów wynika, że 34-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego wyjeżdżając z parkingu samochodem marki Audi, nie zachował należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu. Mężczyzna skręcając w prawo nie zauważył prawidłowo jadącego z lewej strony samochodu marki Skoda. W wyniku tego doszło do zderzenia. Pojazdem tym kierował 33 – letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski podróżujący wspólnie z 30-letnią pasażerką i 1,5 – rocznym dzieckiem.

Wszyscy uczestnicy wypadku drogowego zostali przewiezieni do szpitala. Podróżujący skodą nie doznali obrażeń ciała w związku z tym po przebadaniu zostali zwolnieni do domu.
34-letni mieszkaniec  Tomaszowa Lubelskiego, sprawca całego zdarzenia został w szpitalu na obserwacji. Kierujący byli trzeźwi.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski