Jechała skodą, uderzyła w drzewo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w powiecie tomaszowskim. 26-latka kierując skodą na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala. Z kolei w powiecie chełmskim 33-latek kierujący mercedesem zakończył jazdę uderzając w przydrożną kapliczkę i wiatę przystankową. Mężczyzna został hospitalizowany. Policjanci apelują o ostrożną jazdę oraz dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków panujących na drodze!

W sobotę przed godziną 13 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zielone. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latka kierująca skodą jadąca w kierunku Krasnobrodu,  na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kobieta o własnych siłach wysiadła z pojazdu, jednak z uwagi na ogólne potłuczenia została przewieziona do szpitala. 26-latka podróżowała sama. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny skody. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę oraz  dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków panujących na drodze!

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski