Zapisy sportowców rozpoczęte

Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach rozpoczął zapisy chętnych do udziału w tegorocznym święcie sportu. Zawody odbędą się w drugiej połowie maja, ale lista uczestników jest już otwarta.

Rywalizacja będzie się odbywać w czterech konkurencjach drużynowych i czterech i indywidualnych oraz podczas Turnieju Sołectw. Zespoły będą mogły zmierzyć się w zawodach piłkarskich dziewcząt, chłopców i mężczyzn oraz w przeciąganiu liny. Na liście konkurencji indywidualnych są: skok w dal z miejsca, rzut lotką do tarczy, biegi w workach i biegi przełajowe. Z kolei na Turniej Sołectw złożą się rzuty piłką palantową do wiadra i strzały na bramkę o wymiarach 1 x 1 metr kobiet oraz przeciąganie liny mężczyzn.

Każdy z uczestników może wystartować w więcej niż jednej konkurencji, ale tylko w jednej kategorii wiekowej.

Zgłoszenia są przyjmowane do 12 maja, a szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w GOK w Krynicach albo telefonicznie pod numerami: 84 663 01 07 i 785 927 714. Pełny regulamin jest dostępny na profilu ośrodka na Facebook’u, a tegoroczne Gminne Święto Sportu odbędzie się na boisku w Krynicach 21 maja.

 źr. krynice.pl