Zajęli I miejsce w turnieju piłki nożnej

Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim po zaciętej rywalizacji zajęli I miejsce w Niżańskim Turnieju Niepodległości. Turniej służb mundurowych piłki nożnej odbył się po raz VI. Jego organizatorem jest Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nisku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. podkarpackiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W Rudniku nad Sanem odbył się VI Niżański Turniej Niepodległości Służb Mundurowych Piłki Nożnej o puchar Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Podkarpackiego. W turnieju udział wzięło 14 drużyn reprezentujących służby mundurowe i Samorządów Niżańskich. Rozgrywki odbywały się od godzin porannych na terenie MOSiR-u Rudnik nad Sanem. Eliminacje wyłoniły finalistów turnieju. Po zaciętych bojach pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z KPP w Jaśle i KWP w Rzeszowie.

   Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczali Starosta Niżański Robert Bednarz, Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Nisku mł.insp. Janusz Śnios, Przewodniczący Oddziału Bieszczadzkiego NSZZP w Nisku Mariusz Padiasek, Dyrektor MOSiR w Rudniku nad Sanem Piotr Potocki.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski