W Podhorcach obchodzono dziś „Dzień Kobiet”

Pod hasłem „Baby, ach te baby” obchodzono dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach obchody Święta Kobiet. Specjalnie dla zgromadzonych Pań wystąpił Zespół Artystyczny „Vocantes”, prowadzony przez instruktora p. Stanisława Ważnego. Formacja przygotowała na dzisiejszą okazję bogaty program artystyczny.

Każda z Pań, która w dniu dzisiejszym gościła w naszej placówce, została obdarowana czerwonym tulipanem oraz ugoszczona kawą i słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Podhorzec. Gościem honorowym uroczystości była Wójt Gminy Tomaszów Lubelski p. Marzena Czubaj-Gancarz. Wśród gości znaleźli się ponadto: Sekretarz Gminy p. Waldemar Miller, Radny Powiatu p. Artur Krupa, Sołtys miejscowości Nowa Wieś p. Kazimierz Gajewski, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Podhorcach p. Stanisława Malinowska oraz Dyrektor Biblioteki Komunalnej w Majdanie Górnym p. Teresa Wysocka. Ten dzień na długo zapamiętają gospodynie z kół gospodyń z Podhorzec i Nowej Wsi.

Panie zostały obdarowane specjalnymi prezentami ufundowanymi przez p. Wójt. To wszystko w podzięce za aktywność i zaangażowanie w promowanie naszej gminnej społeczności.

źr. GOK Podhorce