W niedzielę odbył się „Piknik Rybacki”

18 lipca 2021 roku na stawach nr 1 i 2 w Rogóźnie odbył się Piknik Rybacki organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach we współpracy z Gminą Tomaszów Lubelski, Kołem PZW Nr 12” Tomasz” i KGW „Macierzanki” z Rogóźna. 
W ramach programu Pikniku Rybackiego zorganizowano zawody wędkarskie z nagrodami, pucharami i dyplomami, które wręczyła uczestnikom Wójt Gminy Tomaszów Lubelski Marzena Czubaj-Gancarz wraz z przedstawicielami Koła PZW Nr 12 „Tomasz” wraz z Prezesem Tomaszem Barcickim oraz sołtysem wsi Rogóźno Rafałem Krawczykiem.
Na dzieci czekały przeróżne animacje prowadzone przez Panią Klaudię Szopę: pokazy baniek mydlanych, malowanie twarzy, a także słodkie smakołyki – wata cukrowa i lody.
Na wszystkich uczestników festynu rybackiego czekały przygotowane przez Pana Adama Dziurę potrawy z ryb i nie tylko. Swoje stoisko z przepysznymi, domowymi smakołykami przygotowały także Panie z KGW „Macierzanki” z Rogóźna. Oprawę muzyczną całego przedsięwzięcia zapewnił DJ ADAMUSS.
W wydarzeniu uczestniczyło także Stowarzyszenie RLGD „Roztocze”, które przygotowało swoje stanowisko informacyjne.
Było dużo zabawy, śmiechu i ciekawych momentów, a cały Piknik Rybacki odbył się w bardzo rodzinnej i przyjaznej atmosferze.
źr. UG Tomaszów Lubelski