Strzelił dodatkowe dwa miliony! Wielka wygrana w Super Szansie w Tomaszowie Lubelskim!

logo_SS_duzePiątkowy wieczór okazał się szczęśliwy nie tylko dla milionów francuskich kibiców, ale przede wszystkim dla osoby, która w Tomaszowie Lubelskim wygrała dwa miliony złotych w Super Szansie – nowej grze LOTTO! Jest to najwyższa wygrana odnotowana w tym mieście.

Nowy milioner odwiedził punkt LOTTO przy ulicy Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Grając w Ekstra Pensję zdecydował się aktywować znajdujący się na kuponie siedmiocyfrowy numer Super Szansy. Wydane dwa złote były najprawdopodobniej najlepszą inwestycją w życiu tej osoby, bowiem wieczorem wylosowano ten właśnie numer (0728279), który okazał się być wart 2 000 000 złotych. To pierwsza tak wysoka wygrana w Super Szansie – grze, która zadebiutowała 7 czerwca.

Super Szansa to numer składający się z siedmiu cyfr, który pojawia się na kuponach wszystkich gier, z wyjątkiem Keno. Aby zagrać w Super Szansę, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na blankiecie lub w momencie zakupu poinformować o chęci gry sprzedawcę. Jeden zakład kosztuje 2 złote. Super Szansa ma 7 stopni wygranych – od 2 zł za trafienie ostatniej cyfry w numerze, do 2 000 000 zł za trafienie wszystkich siedmiu cyfr. To szczęście miała właśnie osoba, która zagrała w Tomaszowie Lubelskim

źr. lotto.pl