Skusili się na Jacka Danielsa

68-88391Tomaszowscy operacyjni zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem, które miało miejsce w Tomaszowie w niedzielne południe. Koledzy włamywacze przyznali się do popełnienie czynu. Obaj już wcześniej byli kilkakrotnie zatrzymywani między innymi za kradzieże. Za to przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek rano otrzymaliśmy zgłoszenie, że do drogerii przy ulicy Lwowskiej, ktoś się włamał. Sprawcy weszli do budynku od zaplecza przez okno, w którym wybili szybę. Operacyjni ustali, że sprawcami  są koledzy, 34-latek i 35-latek, obaj bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyźni przyznali się do zarzucanego im czynu. Jak wyjaśnili, poszli się napić alkoholu w ustronnym miejscu i przez okno zobaczyli 1 l Jacka Danielsa, dlatego też wybili szybę i weszli do środka sklepu. Skąd oprócz whisky zabrali towar o wartości ponad 2 tys. złotych.

Obaj już wcześniej byli kilkakrotnie karani za kradzieże.  Za to przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źr. KPP w Tomaszowie Lubelskim