Policjanci zatrzymali 18 i 22 – latka z narkotykami

dopalacze_16.02Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. U jednego z zatrzymanych narkotyki mundurowi znaleźli w samochodzie, a u drugiego pod bluzą. Obaj tomaszowianie byli już wielokrotnie karani za posiadanie nielegalnych substancji. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano tomaszowscy kryminalni otrzymali informację, że 22-letni mieszkaniec Tomaszowa posiada narkotyki. Operacyjni pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie w samochodzie podczas przeszukania ujawnili metaamfetaminę.

Z kolei wieczorem patrolowcy zauważyli na ulicy mężczyznę, który na ich widok szybko schował coś pod bluzę. Policjanci szybko zareagowali, tym bardziej, że znali 18-latka za wielokrotne wchodzenie w konflikty z prawem.  Młody mężczyzna był bowiem  wielokrotnie karany za posiadanie narkotyków. Ich przypuszczenia były trafne, podczas przeszukania zabezpieczyli od mieszkańca Tomaszowa blisko 13 gram dopalaczy. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że substancję tą kupił w internecie.

Obaj mężczyźni byli już karani za posiadanie narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

źr. KPP Tomaszów Lubelski