Plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Tomaszowskiego 2017″

Od 1 maja rusza plebiscyt „Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy powiatu tomaszowskiego”organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim. Jego celem jest wyłonienie dzielnicowego, który jest najbardziej rozpoznawalny wśród mieszkańców powiatu. Do 31 maja głosować można na swojego kandydata.

Plebiscyt na „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Tomaszowskiego“ trwa od 1 maja do 31 maja br. W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą zagłosować na swojego kandydata. Sylwetki dzielnicowych zaprezentowane zostaną na stronie Starostwa Powiatowego. (Dodatkowe informacje na temat poszczególnych dzielnicowych można znaleźć w zakładce DZIELNICOWI).

Konkurs jest organizowany na terenie powiatu tomaszowskiego. Formuła konkursu zakłada, że sylwetki poszczególnych dzielnicowych z KPP w Tomaszowie Lub. są przedstawione na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim .Osoby zainteresowane mogą głosować za pomocą internetu biorąc udział w ankiecie w wyżej wymienionym terminie. Drugim etapem konkursu będzie sprawdzian znajomości z zakresu wiedzy policyjnej oraz przepisów prawa.

Tytuł „Najlepszego Dzielnicowego roku 2071” przypadnie dzielnicowemu, który uzyska w sumie największą liczbę punktów.

W dniu 04 czerwca 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim nastąpi podsumowanie plebiscytu i uroczyste wręczenie nagród laureatom.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski