Piłkarze z Krasnobrodu postrachem dla IV -ligowców. Igros Krasnobród – Tomasovia 3:2 (bramki z meczu film)

We wtorek 30 czerwca mecz kontrolny rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy w Krasnobrodzie zmierzyli się z miejscowym Igrosem. Podopieczni trenera Jacka Paszkiewicza, którzy w ostatnim sezonie zamojskiej klasy okręgowej zajęli 9 miejsce, podczas letnich przygotowań mieli już na rozkładzie jednego IV -ligowca, którego pokonali 3:2. Jednak chyba niewielu przypuszczało, że miejscowi odprawią z kwitkiem mających aspiracje do najwyższych lokat w swojej lidze tomaszowian. A jednak. Ambitnie grający piłkarze z Krasnobrodu sprawili kolejną dużą niespodziankę, by nie powiedzieć sensację i pokonali tomaszowian w takim samym stosunku, co Huczwę Tyszowce. 

 

Trzeba jednak zaznaczyć nie ujmując nic miejscowym, że „niebiesko-biali” znów zagrali z różnych powodów bez kilku zawodników Damiana i Jakuba Szutów, Bartłomieja Pleskacza, Jakuba Witkowskiego, Michała Skiby, czy Patryka Dorosza. W takiej sytuacji szkoleniowiec Paweł Babiarz dał szansę pograć dłużej  klubowej młodzieży dokonując zmian rotacyjnych. 

Bramki z meczu:

 

Tomaszowianie nie będą musieli długo czekać na rehabilitację za wczorajszy wynik, który mimo wszystko nie powinien się przytrafiać tak klasowej drużynie z niżej notowanymi rywalami, ponieważ już dzisiaj zmierzą się oni w Starym Zamościu z innym zespołem z klasy okręgowej Omegą. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30.

 

Z dzisiejszego spotkania będziemy podawali aktualny wynik na żywo na naszym koncie  na Facebooku – Kliknij tutaj , do którego polubienia oczywiście zachęcamy.

 

Igros Krasnobród – Tomasovia  3:2  ( 2:1 )

bramki: Ożóg 29′, 42′, Margol 64′ – Smoła 12′, Zozulia 77′

 

Tomasovia: Bartoszyk – Żurawski, Chmura, Zozulia, Zawodnik testowany I – Smoła, Krosman, Towbin, Olenkiewicz, Baran – Iwanicki. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Dziura, Zawodnik testowany II, Materrazzo, Wojtowicz, A.Żurawski.