Piłkarze Tomasovii są już, po pierwszym treningu

Pierwszy trening w ramach przygotowań do rundy jesiennej mają za sobą piłkarze Tomasovii. Na pierwszych zajęciach stawiło się w sumie 16 osób, wśród których nie zabrakło zawodników, którzy ukończyli wiek juniora. Podczas wczorajszych zajęć nie było żadnych nowych twarzy, czyli zawodników testowanych ci mają zacząć się pojawiać od następnego tygodnia.

O wiele więcej wiadomo kogo kibice Tomasovii, nie zobaczą w „niebiesko-białej” koszulce w nadchodzącym sezonie, a będą to bramkarz Patryk Rojek, który po zakończeniu wypożyczenia powrócił do Górnika Łęczna, pomocnik Paweł Staszczak, który po zakończeniu wypożyczenia z Wisły Puławy próbuje przekonać do swoich umiejętności pierwszego trenera puławian. Poza tym, jak już wiadomo Krzysztof Zawiślak, przebywa na testach w słowackim II -ligowcu Partizanie Bardejov. Na studia do Białej Podlaskiej dostał się Damian Szuta, który od poniedziałku będzie przebywał na testach w III -ligowych Orlętach Radzyń Podlaski.

Testowany przez jeden z klubów III -ligi jest również Przemysław Orzechowski, a dodatkowo za granicę wyjechał Damian Misztal.Na to, jak będzie wyglądała kadra Tomasovii przed nowym sezonem kibice tak na prawdę, nie będą musieli zbyt długo czekać, ponieważ nowy sezon rusza za nieco więcej niż miesiąc. Pierwsze spotkanie kontrolne podopieczni trenera Marka Sadowskiego rozegrają w sobotę 15 lipca w Hrubieszowie o godz. 10:00, a już w najbliższą niedzielę nasz zespół weźmie udział w Pucharze Lata, który to turniej zostanie rozegrany w Narolu.

 

źr. tomasovia.tomaszow.info
Polub nas na Facebook