Mistrz Jakub Antoszewski. Poszukiwani sponsorzy!

Kolejny udany start ma za sobą Jakub Antoszewski z Miejskiego Klubu Sportowego „Pogoń” Tyszowce. W miniony weekend zdobył złoty medal w zawodach Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym we Włodawie, który był eliminacją do najważniejszej dla tego rocznika imprezy w kraju, czyli Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Jakub Antoszewski, który walczył w kategorii wagowej do 100 kilogramów, nie dał rywalom żadnych szans wygrywając wszystkie swoje pojedynki. W drodze do finału zapaśnik z Tyszowiec pokonał m.in. aktualnego mistrza kraju, a w finale pokazał klasę wygrywając walkę przez przewagę techniczną.

To kolejny w ostatnich dniach sukces Jakuba Antoszewskiego. Tydzień wcześniej podczas zawodów Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym w Warszawie zawodnik „Pogoni” zdobył w tej samej kategorii wagowej brązowy medal.

Jego trener Daniel Chwastek podkreśla, że Jakub Antoszewski jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który sięga po najwyższe laury zarówno w zapasach, w stylach wolnym i klasycznym, jak również w sumo. Na swoim koncie ma m.in. sukcesy na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski oraz w zawodach Pucharu Polski, ale lista tytułów, medali i innych trofeów może być jeszcze dłuższa. Jednak przygotowania do startów i udział w najważniejszych imprezach sportowych są bardzo kosztowne, dlatego firmy lub osoby, które chciałyby wspomóc dynamicznie rozwijającą się karierę tego zawodnika, są mile widziane. Informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 606 375 234.

źr. ias24.eu