Krynice: Konkurs na projekty zagospodarowania parku przedłużony do 15 lipca

411x0_park-mapa15 lipca to nowy termin zgłaszania propozycji w konkursie na zagospodarowanie zieleni w parku w Krynicach. Potem oceni je komisja, która chce ogłosić wyniki do końca tego miesiąca.

Gmina zachęca do zgłaszania prac osoby fizyczne, posiadające dyplom architekta krajobrazu lub pokrewnych specjalności, firmy, które mają takich pracowników, a także studentów tego typu kierunków.

Propozycje mają dotyczyć parku, który jest objęty ochroną konserwatora. Znajduje się on w sąsiedztwie zabytkowego pałacu, przy drodze prowadzącej do cmentarza. Gmina chce go lepiej przystosować do potrzeb rekreacyjnych mieszkańców i gości. Oprócz znajdującej się w okolicy parku altany, samorząd planuje dodatkowe elementy infrastruktury, ale pomysły szczegółowych rozwiązań należą do projektantów.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.krynice.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 66 30 225, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: ugkrynice@wp.pl.

źr. ias24.eu