Koncert zespołu Cinemon

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Cinemon, który odbędzie się 25.11 (piątek) o 20.00 w klubie rePUBlika w Tomaszowie Lubelskim. Wydarzenie promuje najnowszą płytę zespołu – Masters of Second-guessing.

cinemon-tomaszow-lubelski

O zespole: chłopaki sami o sobie mówią, że grają RAW POP, ale to po prostu inna nazwa na rock’n’roll – zbyt hałaśliwy na pop, zbyt piosenkowy na underground. Trochę niedoskonały, lekko zakurzony, analogowy. Brzmią jak – w odpowiednich dawkach – lata siedemdziesiąte (Cream, Hendrix, Led Zeppelin), dziewięćdziesiąte (Neil Young i jego młodsze inkarnacje w postaci Pearl Jam czy bardziej hałaśliwych przedstawicieli Seattle) i czasy obecne (trochę jak oni sami).

Nagrywają płyty (Cinemon LP 2008, Three Days EP 2011, Perfect Ocean 2013, Masters of Second-guessing 2016), ale jednak głównie grają koncerty: przez ostatnie trzy lata było ich prawie 200. To tu, to tam – w Polsce, na Słowacji, Węgrzech, w Czechach, Norwegii, Austrii, Niemczech… Oto oni: Cinemon. Nowoczesny vintage rock, grunge, blues, pop – cokolwiek, co lubisz najbardziej.

Cena: 15 zł

www.cinemon.pl
www.facebook.com/cinemonpl
www.youtube.com/cinemonpl