III miejsce Tomasovii r.2009 na Turnieju Mikołajkowym w Zamościu

W minioną sobotę w Zamościu odbył się VI Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej „Turniej Miast Partnerskich”, którego organizatorem był klub Gaudium Zamość. Na trzech zamojskich halach wystąpili piłkarze z sześciu roczników 2004-2009, wśród których nie zabrakło również drużyn Tomasovii.

Mowa tutaj o dwóch rocznikach 2006, czyli o podopiecznych Marcina Żurawskiego oraz 2009 gdzie trenerem jest Ireneusz Baran. Pierwszy z wymienionych zespołów wystąpił w zamojskiej hali OSiR, gdzie za przeciwników miał Gaudium Zamość, Orlika Przemyśl, AMSPN Hetman Zamość oraz drużynę z Ukrainy Adrenalin Łuck. I właśnie z tym ostatnim rywalem tomaszowianom udało się odnieść zwycięstwo, natomiast w pozostałych pojedynkach lepsi okazywali się przeciwnicy. Ostatecznie piłkarze Tomasovii z rocznika 2006 zajęli czwarte miejsce w turnieju.

Na podium swój turniej zakończyli piłkarze Tomasovii z rocznika 2009. Podopieczni trenera Ireneusza Barana w pokonanym polu zostawili Gaudium Zamość oraz Gryf Gmina Zamość. Nasi piłkarze jeden mecz zremisowali, a także ponieśli jedną porażkę z Adrenalin Łuck. Z dorobkiem siedmiu punktów Tomasovia zajęła trzecie miejsce. Warto nadmienić w tym miejscu, że najlepszym bramkarzem w tym roczniku został wybrany golkiper naszej drużyny Mikołaj Świtnicki.

Poniżej komplet wyników z udziałem obu naszych drużyn.

Wyniki turnieju rocznik 2006:

Gaudium Zamość – Tomasovia 4:0
Tomasovia – Adrenalin Łuck 2:0
Tomasovia – Orlik Przemyśl 0:1
AMSPN Hetman Zamość – Tomasovia 2:0

Końcowa klasyfikacja:

1. Gaudium Zamość – 12pkt
2. AMSPN Hetman Zamość – 7pkt
3. Orlik Przemyśl – 5pkt
4. Tomasovia – 3pkt
5. Adrenalin Łuck – 1pkt


Wyniki turnieju rocznik 2009:

Gaudium Zamość – Tomasovia 0:1
Gryf Gmina Zamość – Tomasovia 0:3
Tomasovia – Orlik Przemyśl 1:1
Tomasovia – Adrenalin Łuck 0:2

Końcowa klasyfikacja:

1. Orlik Przemyśl – 8pkt
2. Adrenalin Łuck – 8pkt
3. Tomasovia – 7pkt
4. Gryf Gmina Zamość – 3pkt
5. Gaudium Zamość – 1pkt

źr. tomasovia.tomaszow.info
Polub nas na Facebook