Grad medali karateków z Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego na Mistrzostwach Świata!

W niedzielę 25 listopada odbyły się Mistrzostwa Świata Budo Karate na Litwie. Wśród uczestników biorących udział nie zabrakło zawodników Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, którzy już przyzwyczaili swoich kibiców, że z każdej imprezy przywożą po worku medali. Nie inaczej było i tym razem, gdzie zawodnicy i zawodniczki z naszego miasta zdobyli w sumie 7 medali. 

Te najcenniejsze, czyli złote w dwóch kategoriach kata i kumite zdobył Patryk Jankowski, srebrne medale wywalczyli Gabriela Kącka (kata), Maja Korzeń (kumite), Maksymilian Neć (kumite) oraz Sebastian Bański, który zdobył dwa medale srebro w kata oraz brązowy w kumite. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników oraz dla Senseja Ryszarda Skwarskiego, który przygotowywał zawodników do zawodów. 

A my przypominamy, że już za trochę więcej niż dwa tygodnie  w hali sportowej przy ZS Nr2 odbędzie się „Turniej Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym”. Już dziś serdecznie zachęcamy naszych czytelników do odwiedzenia hali i kibicowania wszystkim zawodnikom. 

 

fot: Karate Tomaszów (Facebook)