Derbowe zwycięstwo Tomasovii na koniec sparingowego grania.

Ostatni mecz kontrolny rozegrali dzisiaj piłkarze IV -ligowej Tomasovii, którzy na boisku w Wożuczynie zmierzyli się z Huczwą Tyszowce. Obie drużyny zmierzyły się już dwukrotnie ze sobą w ramach rozgrywek ligowych i w obu pojedynkach padł taki sam rezultat 2:1, tyle że raz wygrali tomaszowianie, a raz rywale. Podczas dzisiejszego pojedynku na dobrze przygotowanym przez gospodarzy boisku, jak na obecną aurę od samego początku spotkania lepiej wyglądali podopieczni trenera Pawła Babiarza, którzy wygrali 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Norbert Raczkiewicz w 8 i Damian Rataj w 23 minucie meczu. 

Już za tydzień w niedzielę 24 marca piłkarze Tomasovii rozegrają pierwszy mecz ligowy w tym roku, gdzie o godz. 14:00 na własnym boisku podejmą Polesie Kock. Już dziś zapraszamy na ten mecz, jak i do kupowania karnetów na rundę wiosenną (szczegóły TUTAJ )

 

Tomasovia: Krawczyk – Bubeła, Szuta, Turewicz, Łeń -Witkowski,Mruk, Smoła, Żerucha, Rataj -Raczkiewicz oraz Waśkiewicz, Pleskacz, Piątkowski, J.Szuta, Orzechowski.

 

źr. tomasovia.naszosir.pl