Aleksandra Jakubczak i Viktor Starodubtsev wygrywają VI Półmaraton Tomaszowski Pamięci „Żołnierzy Września 1939” – Fotorelacja

W sobotę 16 września odbył się VI Półmaraton Tomaszowski Pamięci „Żołnierzy Września 1939” . Na starcie, który miał miejsce na obiektach OSiR Tomasovia, stawiło się łącznie 87 zawodników i zawodniczek z całej Polski, a także zagranicy, ponieważ tradycyjnie nie zabrakło zawodników z Ukrainy. Wśród kobiet dystans 21 km i 97,5 metra najszybciej pokonała Aleksandra Jakubczak z Zamościa z czasem 1.22.02. Pozostałe miejsca na podium wśród kobiet zajęły Olga Zarzeczna z Lublina oraz Ewa Furmanik Świerże.

Wśród mężczyzn dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy z Ukrainy. Najszybszy okazał się Viktor Starodubtsev z czasem 1.16.50, który wyprzedził Oleksandera Chenikalo oraz Tomasza Szadego z Horodła. W klasyfikacji Mistrzostw Województwa Lubelskiego zwyciężyła Aleksandra Jakubczak natomiast wśród mężczyzn Tomasz Szady. Po komplet wyników odsyłamy na stronę Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim, natomiast poniżej prezentujemy bogatą fotorelację z wczorajszego półmaratonu, która została przygotowana przez nasz serwis.