Zamojska Klasa Okręgowa 2016/2017

Igros Krasnobród

Rank
8
Mecze
26
Won
9
Tied
6
Lost
11

Next Match

Victoria Łukowa Chmielek – Igros Krasnobród

27. Match Day

28. maja 2017  Łukowa

 

Last Match

Igros Krasnobród – Huczwa Tyszowce

26. Match Day

28. maja 2017  Krasnobród

2 - 3

  • Mecz Wynik
    28 maja 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Orion Dereźnia Solska
    -:-
    28 maja 2017 Sól
    Olender Sól Grom Różaniec
    1 - 1
    28 maja 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce
    2 - 3
    28 maja 2017 Sitno
    Potok Sitno Victoria Łukowa Chmielek
    3 - 4
    28 maja 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Olimpia Miączyn
    -:-
    28 maja 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Cosmos Józefów
    1 - 2
    28 maja 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Korona Łaszczów
    -:-
    28 maja 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Sokół Zwierzyniec
    -:-

  • Mecz Wynik
    21 maja 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Omega Stary Zamość
    4 - 3
    21 maja 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Roztocze Szczebrzeszyn
    2 - 1
    21 maja 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Pogoń 96 Łaszczówka
    5 - 2
    21 maja 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Włókniarz Frampol
    2 - 1
    21 maja 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Sparta Wożuczyn
    6 - 0
    21 maja 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Potok Sitno
    0 - 2
    21 maja 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Igros Krasnobród
    4 - 2
    21 maja 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Olender Sól
    1 - 2

  • Mecz Wynik
    4 czerwca 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Omega Stary Zamość
    -:-
    4 czerwca 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Pogoń 96 Łaszczówka
    -:-
    4 czerwca 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Włókniarz Frampol
    -:-
    4 czerwca 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Sparta Wożuczyn
    -:-
    4 czerwca 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Potok Sitno
    -:-
    4 czerwca 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Igros Krasnobród
    -:-
    4 czerwca 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Olender Sól
    -:-
    4 czerwca 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Orion Dereźnia Solska
    -:-

  • Mecz Wynik
    14 sierpnia 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Omega Stary Zamość
    1 - 2
    14 sierpnia 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Pogoń 96 Łaszczówka
    2 - 1
    14 sierpnia 2016 Sitno
    Potok Sitno Roztocze Szczebrzeszyn
    2 - 3
    14 sierpnia 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Sokół Zwierzyniec
    2 - 0
    14 sierpnia 2016 Sól
    Olender Sól Korona Łaszczów
    1 - 2
    14 sierpnia 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Cosmos Józefów
    3 - 3
    14 sierpnia 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Olimpia Miączyn
    2 - 0
    14 sierpnia 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Victoria Łukowa Chmielek
    4 - 1
    21 sierpnia 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Victoria Łukowa Chmielek
    2 - 1
    21 sierpnia 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Huczwa Tyszowce
    1 - 3
    21 sierpnia 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Grom Różaniec
    0 - 5
    21 sierpnia 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Orion Dereźnia Solska
    1 - 1
    21 sierpnia 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Olender Sól
    1 - 1
    21 sierpnia 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Igros Krasnobród
    3 - 1
    21 sierpnia 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Potok Sitno
    2 - 6
    21 sierpnia 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Sparta Wożuczyn
    3 - 2
    28 sierpnia 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Omega Stary Zamość
    5 - 1
    28 sierpnia 2016 Sitno
    Potok Sitno Włókniarz Frampol
    4 - 1
    28 sierpnia 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Pogoń 96 Łaszczówka
    3 - 0
    28 sierpnia 2016 Sól
    Olender Sól Roztocze Szczebrzeszyn
    1 - 1
    28 sierpnia 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Sokół Zwierzyniec
    2 - 0
    28 sierpnia 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Korona Łaszczów
    4 - 2
    28 sierpnia 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Cosmos Józefów
    6 - 4
    28 sierpnia 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Olimpia Miączyn
    2 - 0
    31 sierpnia 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Olimpia Miączyn
    3 - 2
    31 sierpnia 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Victoria Łukowa Chmielek
    0 - 0
    31 sierpnia 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Huczwa Tyszowce
    0 - 3
    31 sierpnia 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Grom Różaniec
    2 - 1
    31 sierpnia 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Orion Dereźnia Solska
    3 - 1
    31 sierpnia 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Olender Sól
    2 - 2
    31 sierpnia 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Igros Krasnobród
    0 - 3
    31 sierpnia 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Potok Sitno
    2 - 1
    4 września 2016 Sitno
    Potok Sitno Omega Stary Zamość
    0 - 2
    4 września 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Sparta Wożuczyn
    1 - 1
    4 września 2016 Sól
    Olender Sól Włókniarz Frampol
    1 - 2
    4 września 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Pogoń 96 Łaszczówka
    1 - 1
    4 września 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Roztocze Szczebrzeszyn
    4 - 3
    4 września 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Sokół Zwierzyniec
    3 - 1
    4 września 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Korona Łaszczów
    3 - 0
    4 września 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Cosmos Józefów
    5 - 3
    11 września 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Cosmos Józefów
    1 - 2
    11 września 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Olimpia Miączyn
    2 - 0
    11 września 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Victoria Łukowa Chmielek
    2 - 2
    11 września 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Huczwa Tyszowce
    3 - 2
    11 września 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Grom Różaniec
    1 - 2
    11 września 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Orion Dereźnia Solska
    4 - 0
    11 września 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Olender Sól
    0 - 3
    11 września 2016 Sitno
    Potok Sitno Igros Krasnobród
    1 - 1
    18 września 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Omega Stary Zamość
    2 - 3
    18 września 2016 Sól
    Olender Sól Potok Sitno
    3 - 1
    18 września 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Sparta Wożuczyn
    0 - 2
    18 września 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Włókniarz Frampol
    3 - 0
    18 września 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Pogoń 96 Łaszczówka
    2 - 1
    18 września 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Roztocze Szczebrzeszyn
    1 - 3
    18 września 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Sokół Zwierzyniec
    0 - 1
    18 września 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Korona Łaszczów
    1 - 2
    25 września 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Korona Łaszczów
    5 - 0
    25 września 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Cosmos Józefów
    2 - 1
    25 września 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Olimpia Miączyn
    7 - 0
    25 września 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Victoria Łukowa Chmielek
    0 - 4
    25 września 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Huczwa Tyszowce
    3 - 2
    25 września 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Grom Różaniec
    2 - 3
    25 września 2016 Sitno
    Potok Sitno Orion Dereźnia Solska
    1 - 4
    25 września 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Olender Sól
    3 - 1
    2 października 2016 Sól
    Olender Sól Omega Stary Zamość
    0 - 4
    2 października 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Igros Krasnobród
    2 - 1
    2 października 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Potok Sitno
    1 - 3
    2 października 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Sparta Wożuczyn
    4 - 0
    2 października 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Włókniarz Frampol
    2 - 1
    2 października 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Pogoń 96 Łaszczówka
    1 - 1
    2 października 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Roztocze Szczebrzeszyn
    0 - 3
    2 października 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Sokół Zwierzyniec
    0 - 3
    9 października 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Sokół Zwierzyniec
    2 - 2
    9 października 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Korona Łaszczów
    4 - 1
    9 października 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Cosmos Józefów
    2 - 1
    9 października 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Olimpia Miączyn
    3 - 0
    9 października 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Victoria Łukowa Chmielek
    0 - 3
    9 października 2016 Sitno
    Potok Sitno Huczwa Tyszowce
    3 - 2
    9 października 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Grom Różaniec
    2 - 2
    9 października 2016 Sól
    Olender Sól Orion Dereźnia Solska
    1 - 2
    16 października 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Omega Stary Zamość
    1 - 3
    16 października 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Olender Sól
    2 - 0
    16 października 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Igros Krasnobród
    5 - 1
    16 października 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Potok Sitno
    6 - 1
    16 października 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Sparta Wożuczyn
    4 - 0
    16 października 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Włókniarz Frampol
    2 - 2
    16 października 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Pogoń 96 Łaszczówka
    2 - 0
    16 października 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Roztocze Szczebrzeszyn
    0 - 2
    23 października 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Roztocze Szczebrzeszyn
    3 - 2
    23 października 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Sokół Zwierzyniec
    1 - 3
    23 października 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Korona Łaszczów
    3 - 1
    23 października 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Cosmos Józefów
    0 - 2
    23 października 2016 Sitno
    Potok Sitno Olimpia Miączyn
    2 - 2
    23 października 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Victoria Łukowa Chmielek
    1 - 3
    23 października 2016 Sól
    Olender Sól Huczwa Tyszowce
    2 - 3
    23 października 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Grom Różaniec
    3 - 2
    30 października 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Omega Stary Zamość
    2 - 0
    30 października 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Orion Dereźnia Solska
    6 - 1
    30 października 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Olender Sól
    2 - 0
    30 października 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Igros Krasnobród
    2 - 1
    30 października 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Potok Sitno
    3 - 1
    30 października 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Sparta Wożuczyn
    3 - 1
    30 października 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Włókniarz Frampol
    3 - 1
    30 października 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Pogoń 96 Łaszczówka
    1 - 1
    6 listopada 2016 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Pogoń 96 Łaszczówka
    4 - 1
    6 listopada 2016 Frampol
    Włókniarz Frampol Roztocze Szczebrzeszyn
    1 - 1
    6 listopada 2016 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Sokół Zwierzyniec
    0 - 3
    6 listopada 2016 Sitno
    Potok Sitno Korona Łaszczów
    2 - 5
    6 listopada 2016 Krasnobród
    Igros Krasnobród Cosmos Józefów
    3 - 1
    6 listopada 2016 Sól
    Olender Sól Olimpia Miączyn
    3 - 1
    6 listopada 2016 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Victoria Łukowa Chmielek
    1 - 1
    6 listopada 2016 Różaniec
    Grom Różaniec Huczwa Tyszowce
    3 - 4
    13 listopada 2016 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Omega Stary Zamość
    1 - 0
    13 listopada 2016 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Grom Różaniec
    2 - 5
    13 listopada 2016 Miączyn
    Olimpia Miączyn Orion Dereźnia Solska
    2 - 0
    13 listopada 2016 Józefów
    Cosmos Józefów Olender Sól
    0 - 3
    13 listopada 2016 Łaszczów
    Korona Łaszczów Igros Krasnobród
    2 - 0
    13 listopada 2016 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Potok Sitno
    1 - 0
    13 listopada 2016 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Sparta Wożuczyn
    4 - 1
    13 listopada 2016 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Włókniarz Frampol
    3 - 4
    26 marca 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Włókniarz Frampol
    2 - 2
    26 marca 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Sparta Wożuczyn
    5 - 3
    26 marca 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Potok Sitno
    6 - 0
    26 marca 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Igros Krasnobród
    1 - 0
    26 marca 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Olender Sól
    1 - 0
    26 marca 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Orion Dereźnia Solska
    2 - 0
    26 marca 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Grom Różaniec
    1 - 2
    26 marca 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Huczwa Tyszowce
    0 - 0
    2 kwietnia 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Omega Stary Zamość
    4 - 1
    2 kwietnia 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Olimpia Miączyn
    5 - 1
    2 kwietnia 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Cosmos Józefów
    0 - 0
    2 kwietnia 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Korona Łaszczów
    2 - 1
    2 kwietnia 2017 Sól
    Olender Sól Sokół Zwierzyniec
    2 - 0
    2 kwietnia 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Roztocze Szczebrzeszyn
    2 - 2
    2 kwietnia 2017 Sitno
    Potok Sitno Pogoń 96 Łaszczówka
    0 - 2
    2 kwietnia 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Włókniarz Frampol
    3 - 1
    9 kwietnia 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Sparta Wożuczyn
    4 - 2
    9 kwietnia 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Potok Sitno
    1 - 2
    9 kwietnia 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Igros Krasnobród
    3 - 3
    9 kwietnia 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Olender Sól
    2 - 1
    9 kwietnia 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Orion Dereźnia Solska
    0 - 2
    9 kwietnia 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Grom Różaniec
    3 - 2
    9 kwietnia 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Huczwa Tyszowce
    0 - 1
    9 kwietnia 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Victoria Łukowa Chmielek
    0 - 0
    15 kwietnia 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Omega Stary Zamość
    0 - 3
    15 kwietnia 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Cosmos Józefów
    6 - 1
    15 kwietnia 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Korona Łaszczów
    1 - 1
    15 kwietnia 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Sokół Zwierzyniec
    3 - 2
    15 kwietnia 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Roztocze Szczebrzeszyn
    0 - 1
    15 kwietnia 2017 Sól
    Olender Sól Pogoń 96 Łaszczówka
    2 - 2
    15 kwietnia 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Włókniarz Frampol
    2 - 1
    15 kwietnia 2017 Sitno
    Potok Sitno Sparta Wożuczyn
    8 - 0
    23 kwietnia 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Potok Sitno
    1 - 1
    23 kwietnia 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Igros Krasnobród
    2 - 4
    23 kwietnia 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Olender Sól
    1 - 0
    23 kwietnia 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Orion Dereźnia Solska
    2 - 1
    23 kwietnia 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Grom Różaniec
    2 - 0
    23 kwietnia 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Huczwa Tyszowce
    1 - 3
    23 kwietnia 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Victoria Łukowa Chmielek
    0 - 2
    23 kwietnia 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Olimpia Miączyn
    0 - 1
    30 kwietnia 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Omega Stary Zamość
    2 - 0
    30 kwietnia 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Korona Łaszczów
    3 - 0
    30 kwietnia 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Sokół Zwierzyniec
    2 - 2
    30 kwietnia 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Roztocze Szczebrzeszyn
    5 - 1
    30 kwietnia 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Pogoń 96 Łaszczówka
    1 - 1
    30 kwietnia 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Włókniarz Frampol
    0 - 0
    30 kwietnia 2017 Sól
    Olender Sól Sparta Wożuczyn
    3 - 1
    30 kwietnia 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Potok Sitno
    3 - 0
    3 maja 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Igros Krasnobród
    0 - 1
    3 maja 2017 Sitno
    Potok Sitno Olender Sól
    1 - 3
    3 maja 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Orion Dereźnia Solska
    0 - 1
    3 maja 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Grom Różaniec
    2 - 3
    3 maja 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Huczwa Tyszowce
    2 - 1
    3 maja 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Victoria Łukowa Chmielek
    0 - 2
    3 maja 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Olimpia Miączyn
    2 - 2
    3 maja 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Cosmos Józefów
    3 - 0
    7 maja 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Omega Stary Zamość
    2 - 0
    7 maja 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Sokół Zwierzyniec
    0 - 1
    7 maja 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Roztocze Szczebrzeszyn
    2 - 3
    7 maja 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Pogoń 96 Łaszczówka
    2 - 0
    7 maja 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Włókniarz Frampol
    1 - 1
    7 maja 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Sparta Wożuczyn
    3 - 1
    7 maja 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Potok Sitno
    1 - 4
    7 maja 2017 Sól
    Olender Sól Igros Krasnobród
    2 - 2
    14 maja 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Olender Sól
    0 - 0
    14 maja 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Orion Dereźnia Solska
    1 - 2
    14 maja 2017 Sitno
    Potok Sitno Grom Różaniec
    0 - 5
    14 maja 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Huczwa Tyszowce
    0 - 5
    14 maja 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Victoria Łukowa Chmielek
    1 - 3
    14 maja 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Olimpia Miączyn
    4 - 3
    14 maja 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Cosmos Józefów
    4 - 3
    14 maja 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Korona Łaszczów
    4 - 2
    21 maja 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Omega Stary Zamość
    4 - 3
    21 maja 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Roztocze Szczebrzeszyn
    2 - 1
    21 maja 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Pogoń 96 Łaszczówka
    5 - 2
    21 maja 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Włókniarz Frampol
    2 - 1
    21 maja 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Sparta Wożuczyn
    6 - 0
    21 maja 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Potok Sitno
    0 - 2
    21 maja 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Igros Krasnobród
    4 - 2
    21 maja 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Olender Sól
    1 - 2
    28 maja 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Orion Dereźnia Solska
    -:-
    28 maja 2017 Sól
    Olender Sól Grom Różaniec
    1 - 1
    28 maja 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce
    2 - 3
    28 maja 2017 Sitno
    Potok Sitno Victoria Łukowa Chmielek
    3 - 4
    28 maja 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Olimpia Miączyn
    -:-
    28 maja 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Cosmos Józefów
    1 - 2
    28 maja 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Korona Łaszczów
    -:-
    28 maja 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Sokół Zwierzyniec
    -:-
    4 czerwca 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Omega Stary Zamość
    -:-
    4 czerwca 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Pogoń 96 Łaszczówka
    -:-
    4 czerwca 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Włókniarz Frampol
    -:-
    4 czerwca 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Sparta Wożuczyn
    -:-
    4 czerwca 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Potok Sitno
    -:-
    4 czerwca 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Igros Krasnobród
    -:-
    4 czerwca 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Olender Sól
    -:-
    4 czerwca 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Orion Dereźnia Solska
    -:-
    11 czerwca 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Grom Różaniec
    -:-
    11 czerwca 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Huczwa Tyszowce
    -:-
    11 czerwca 2017 Sól
    Olender Sól Victoria Łukowa Chmielek
    -:-
    11 czerwca 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Olimpia Miączyn
    -:-
    11 czerwca 2017 Sitno
    Potok Sitno Cosmos Józefów
    -:-
    11 czerwca 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Korona Łaszczów
    -:-
    11 czerwca 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Sokół Zwierzyniec
    -:-
    11 czerwca 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Roztocze Szczebrzeszyn
    -:-
    18 czerwca 2017 Łaszczówka
    Pogoń 96 Łaszczówka Omega Stary Zamość
    -:-
    18 czerwca 2017 Szczebrzeszyn
    Roztocze Szczebrzeszyn Włókniarz Frampol
    -:-
    18 czerwca 2017 Zwierzyniec
    Sokół Zwierzyniec Sparta Wożuczyn
    -:-
    18 czerwca 2017 Łaszczów
    Korona Łaszczów Potok Sitno
    -:-
    18 czerwca 2017 Józefów
    Cosmos Józefów Igros Krasnobród
    -:-
    18 czerwca 2017 Miączyn
    Olimpia Miączyn Olender Sól
    -:-
    18 czerwca 2017 Łukowa
    Victoria Łukowa Chmielek Orion Dereźnia Solska
    -:-
    18 czerwca 2017 Tyszowce
    Huczwa Tyszowce Grom Różaniec
    -:-
    25 czerwca 2017 Stary Zamość
    Omega Stary Zamość Huczwa Tyszowce
    -:-
    25 czerwca 2017 Różaniec
    Grom Różaniec Victoria Łukowa Chmielek
    -:-
    25 czerwca 2017 Dereźnia Solska
    Orion Dereźnia Solska Olimpia Miączyn
    -:-
    25 czerwca 2017 Sól
    Olender Sól Cosmos Józefów
    -:-
    25 czerwca 2017 Krasnobród
    Igros Krasnobród Korona Łaszczów
    -:-
    25 czerwca 2017 Sitno
    Potok Sitno Sokół Zwierzyniec
    -:-
    25 czerwca 2017 Wożuczyn
    Sparta Wożuczyn Roztocze Szczebrzeszyn
    -:-
    25 czerwca 2017 Frampol
    Włókniarz Frampol Pogoń 96 Łaszczówka
    -:-