Tomasovia Old Boys z Pucharem Komendanta Powiatowego Policji

turniejpolicyjny
Po raz piąty siatkarzom Tomasovii Old Boys udało się zdobyć Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim poświęconego pamięci sierż. Pawła Korczyńskiego.

W zawodach wystartowało 6 zespołów. Po zwycięstwach w meczach eliminacyjnych z MOPS Tomaszów Lubelski i PSG w Lubyczy Królewska, w meczu półfinałowym siatkarze z Tomaszowa pokonali Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lub.. W wielkim finale po raz drugi spotkali rywali grupowych PSG Lubycza Królewska i kolejny raz okazali się lepsi.

Tomasovia Old Boys wszystkie swoje mecze wygrała w stosunku 2:0.

Zawody były bardzo dobrze zorganizowane i przebiegały w miłej atmosferze. Najlepsze zespoły zostały nagrodzone okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Symboliczne bukiety kwiatów otrzymała rodzina śp. sierż. Pawła Korczyńskiego.

Serdeczne podziękowania należą się policjantom Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak profesjonalnego turnieju.

turpolic

Kolejność końcowa turnieju:

  1. Tomasovia Old Boys
  2. PSG Lubycza Królewska
  3. KPP Tomaszów Lub.
  4. TEAM Lubycza Król.
  5. PSG Hrebenne
  6. MOPS Tomaszów Lub.

Tomasovia Old Boys wystąpiła w składzie: Wróbel Krzysztof, Charachajczuk Grzegorz, Majewski Jerzy, Zięzio Tomasz, Herda Ireneusz, Cymbała Piotr, Korkowski Dariusz, Bondyra Andrzej, Kowalski Marcin i libero Marta Jasiewicz.

I.H.