Juniorzy starsi Tomasovii najlepsi w województwie Lubelskim! Znów powalczą o Centralną Ligę Juniorów.

W miniony weekend oraz w środę juniorzy starsi Tomasovii wygrali swoje mecze odpowiednio w Puławach 3:0, oraz u siebie z TOP54 Biała Podlaska, dzięki czemu drugi rok z rzędu okazali się najlepsi w I Lidze Wojewódzkiej Juniorów Starszych. Zwycięstwo w całych rozgrywkach sprawia, że tomaszowianie znów powalczą o awans do Centralnej Ligi Juniorów, który to awans przed rokiem przegrali bardzo pechowo z Wisłą Płock. 

Tym razem podopieczni trenera Pawła Babiarza znów będą musieli pokonać dwa etapy, by ewentualnie i na co po cichu liczymy awansować do CLJ. Pierwszym rywalem młodych tomaszowian będzie mistrz z Małopolski Garbarnia Kraków. Pierwszy mecz zostanie rozegrany pod „Wawelem” 16 czerwca o godz. 15:00, natomiast rewanż w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się 20 czerwca o godz. 17:00. 

Jeżeli piłkarze Tomasovii okażą się lepsi w dwumeczu z Garbarnią Kraków to kolejnym rywalem, będzie zwycięzca meczu z pary Świętokrzyski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN, czyli Juventa Starachowice lub Elana Toruń. Te mecze zostaną rozegrane 25 i 29 czerwca o godz. 17:00. 

Już dzisiaj zapraszamy na wszystkie mecze juniorów starszych o szczegółach będziemy na bieżąco, informowali i gratulując już uzyskanych rezultatów w lidze zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu trzymamy kciuki, by wymarzony awans do CLJ stał się faktem.