Pokaz siły karateków „Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego” w Krakowie

25 marca w Krakowie odbył się „II Ogólnopolski Puchar Krakowa w Karate Tradycyjnym”. W zawodach udział wzięli również tomaszowscy karatecy, którzy w stolicy Małopolski spisali się rewelacyjnie. W sumie zdobyli oni 14 medali w tym dwanaście z nich indywidualnie, a dwa drużynowo. Warto w tym miejscu nadmienić, że drużynowo wśród chłopców karatecy Tomasowskiego Klubu Karate Tradycyjnego zajęli najwyższy stopień podium, czyli miejsce pierwsze, natomiast dziewczęta zajęły miejsce trzecie.

Gratulując udanych startów naszym karatekom i ich trenerom poniżej prezentujemy pełną listę medalistów:

Chłopcy:

Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego – 1 miejsce (Maksymilian Neć, Krystian Lentowicz,Jakub Dolanowski )

Dziewczęta:

Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego – 3 miejsce (Hanna Kuczma, Amelia Klychnyuk ,Maja Korzeń)