O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: badacz » 8 kwie 2020, o 12:28

Ty natomiast baranku policz jeszcze ile szacunkowo mogło być chorych na grypę (bo nikt nie bada całej populacji).
Albo liczyć albo szacować ! :oops: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 13:26

Albo liczyć albo szacować ! :oops: :lol:
U ciebie pewnie tak. Płączenie tych dwóch słów widać cię przerasta.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 15:17

Albo liczyć albo szacować ! :oops: :lol:
Badacz, "skoro nie masz żadnych argumentów -zamilcz głupcze !!!"
Na górę

Postautor: badacz » 8 kwie 2020, o 16:12

Badacz, "skoro nie masz żadnych argumentów -zamilcz głupcze !!!"
A ja myślałem, że "szacować" to czasownik inny niż "liczyć". Ilu by was nie było, to suma waszych umysłów jest równa twemu. Teraz szacuję ilu takich głupków jak ty mieści się na czubku szpilki.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 16:25

A ja myślałem, że "szacować" to czasownik inny niż "liczyć". Ilu by was nie było, to suma waszych umysłów jest równa twemu. Teraz szacuję ilu takich głupków jak ty mieści się na czubku szpilki.
Będziesz teraz ekspertem od języka polskiego matole?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 16:34

A skąd wiesz ekspercie od łodzi podwodnych ilu ludzi przeszło grypę w lżej postaci łykając proszki i nie idąc do lekarza?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 16:41

A ja myślałem, że "szacować" to czasownik inny niż "liczyć". Ilu by was nie było, to suma waszych umysłów jest równa twemu. Teraz szacuję ilu takich głupków jak ty mieści się na czubku szpilki.
Wytłumaczyłbym ci różnicę ale jesteś za głupi żeby to pojąć.
Więc milcz pajacu!
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 17:01

A ja myślałem, że "szacować" to czasownik inny niż "liczyć". Ilu by was nie było, to suma waszych umysłów jest równa twemu. Teraz szacuję ilu takich głupków jak ty mieści się na czubku szpilki.
A ja myśle, że "szacunkowo" to nie czasownik.
Napisałeś jakieś bzdury o szacunkach i teraz "zamydlasz" bo nigdy się nie umiałeś przyznać do swojej głupoty.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 17:42

Mam nieodparte wrażenie, żę z badaczami dykutę prowadzą niedawno zwolnieni nauczyciele z podstawówki :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 17:45

Pitolić o łodziach podwodnych na forum o Lubyczy Kólewskiej to trzeba mieć fantazję. Jak tam długi gminy?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 18:01

Badacz jak tam pisanie książki? Juz na ukończeniu?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 18:22

Mam nieodparte wrażenie, żę z badaczami dykutę prowadzą niedawno zwolnieni nauczyciele z podstawówki :lol: :lol:
No mogą mieć żal! Tamci zwolnieni z zespołu szkół wrócili do pracy. A tym zwolnionym z podstawówki badacz załatwił bezreobocie.
Na górę

Postautor: Kapitan » 8 kwie 2020, o 18:24

Podobno łódź podwodną przypłynęła Sołokiją. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 19:57

Nooo... a ja widziałem orła cień.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 20:11

Pitolić o łodziach podwodnych na forum o Lubyczy Kólewskiej to trzeba mieć fantazję. Jak tam długi gminy?
Długi gminy rosną. Odsetki dla zwolnionych a "przywróconych" nauczycieli. A ponadto trzeba będzie zapłacić za bardzo długi urlop pełnopłatny p.Ziembińskiej. Trzeba pamiętać że "dyrektor" J.G. został skazany i tylko stara się odwrócić wyrok nakazowy. Wyrok nakazowy sąd wydaje zaocznie kiedy sprawca i wina jest pewna i ustalona. Odwlekanie sprawy tylko zadłuża gminę.To szkoła wójt odwleka egzekucję. Epidemia tylko może pogorszyć ich sprawę. Rozruchy społeczne też nie za siódmą górą a zatem i stan wyjątkowy. Los gminnych aferzystów byłby przesądzony.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”