Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kaban » 30 gru 2019, o 21:10

Najbardziej w tym calym gwiezdnym cyrku pokrzywdzony został ten młody z Kryszyna. Tak na niego gadali tak obsyrali że szkoda gadać. Jak co do czego to wszystko w porządku bo rozmawialem że znajomymi którzy sprzedawali. Ludzie jak tak można ???? Chyba jest coś takiego jak kultura i tolerancja. Chłopak normalnie płaci I co najważniejsze jest normalny. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 21:19

Najbardziej w tym calym gwiezdnym cyrku pokrzywdzony został ten młody z Kryszyna. Tak na niego gadali tak obsyrali że szkoda gadać. Jak co do czego to wszystko w porządku bo rozmawialem że znajomymi którzy sprzedawali. Ludzie jak tak można ???? Chyba jest coś takiego jak kultura i tolerancja. Chłopak normalnie płaci I co najważniejsze jest normalny. Pozdrawiam
Prawda! Ale nie tylko jego skrzywdzili.
Na górę

Postautor: Kaban » 30 gru 2019, o 21:41

A kogo masz jeszcze na myśli?
Na górę

Postautor: Asssz » 30 gru 2019, o 21:49

Zadaję sobie pytanie, czy warto było poświęcać tyle przyjaźni w imię zysku i pieniędzy?
Na górę

Postautor: Kaban » 30 gru 2019, o 22:17

Zadaję sobie pytanie, czy warto było poświęcać tyle przyjaźni w imię zysku i pieniędzy?
Kto poświęcał w tym wypadku?
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 23:19

Ojjjojo Ti ti nie zadawaj podchwytliwych pytań proszę Cię. Już pono Malanowski czy ludzie z Septagonu szukają winnych co tu piszą więc już nikt nic nie napisze w obawie przed zeslaniem na Kamczatke.
PS. Dziadziuś niechcący z tym detektywem chlapnąl i padł na komentatorów blady strach. 🕵️‍♂️
Na górę

Postautor: Rwf » 30 gru 2019, o 23:27

Ojjjojo Ti ti nie zadawaj podchwytliwych pytań proszę Cię. Już pono Malanowski czy ludzie z Septagonu szukają winnych co tu piszą więc już nikt nic nie napisze w obawie przed zeslaniem na Kamczatke.
PS. Dziadziuś niechcący z tym detektywem chlapnąl i padł na komentatorów blady strach. 🕵️‍♂️
Jak widać, nie na wszystkich 😂🤷‍♀️
Na górę

Postautor: Rolnig » 30 gru 2019, o 23:54

W11 grasuje w Kryszynie? A może komisarz Zawada?
Na górę

Postautor: Prezes K » 31 gru 2019, o 09:57

TE DZIECI od małego ciężko pracują, u mnie na wsi kawalerka imprezuje w wakacje a tam od świtu do nocy Motyka albo kalafior. U nas dziewczyny spaceruja po szosie a tam jeżdżą tymi dużymi traktorami przyczepami . Na własne oczy widzialem jak taka jedna z kryszyna lat może 18 jeździ takim 150 k/m tylko swista. I na dodatek jaja ładna. Co to za dziewczyna to świat nie widział. A u nas tylko spscerki i zdjęcia sobie robią.
Co do urody to uważam że nasze dziewczyny są najpiękniejsze, ta z kryszyna, druga z dutrowa i trzecia z łykoszyna
te trzy nastolatki mogłyby spokojnie brać udział w wyborach Miss Ziemi Tomaszowskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 11:11

Najbardziej w tym calym gwiezdnym cyrku pokrzywdzony został ten młody z Kryszyna. Tak na niego gadali tak obsyrali że szkoda gadać. Jak co do czego to wszystko w porządku bo rozmawialem że znajomymi którzy sprzedawali. Ludzie jak tak można ???? Chyba jest coś takiego jak kultura i tolerancja. Chłopak normalnie płaci I co najważniejsze jest normalny. Pozdrawiam
Ludzie, ten chłopak z takimi genami po mamusi da sobie radę, nie martwcie się 8)
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 11:21

W11 grasuje w Kryszynie? A może komisarz Zawada?
Nieeee!

To Malanowski i Partnerzy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 12:59

Ludzie, ten chłopak z takimi genami po mamusi da sobie radę, nie martwcie się 8)

mozesz sie smiac ale dziś kupiłem tygodnik zamojski i tylko ten on jeden nam rolnikom złożył zyczenia popatrz sobie w tygodnik zyczy nam obfitych plonow! to jest gosc z poziomem!
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 13:38

A za czyje te życzenia? Za nasze!
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 14:06

Wiem napewno bo to zony rodzina że wesele bedzie w maju w tym pięciogwiazdkowy ***** hotelu w Zamościu i wiem że beda wszyscy bo tam się prosi cała Wieś i na 600 osób


O znowu młodego walkujecie :lol: to wam powiem że na tym weselu gości ma bawić orkiestra z Lublina 8) , hahaha wiem to na bank
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 14:41

A za czyje te życzenia? Za nasze!
O jakich pieniądzach mówisz?? Przecież on kupuje dla tego potentata Binpolu, to jakie on pieniądze może mieć? Widziałem fakturę. Ma pewnie parę złotych ale on nie wysyła tirów. Nie mówię że coś nie tak, bo uczciwie chłopak zaczął, kulturalnie i uczciwie, takich handlarzy nam trzeba, nie wywyzsza się, i nie traktuje ludzi z góry. Myślę że za dwa lata sam będzie handlowal bo chłopak ma potencjał a n narazie tylko pośrednik.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”