O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 08:45

Leć się zapisz to Ty będziesz. :panzielony:
Ja jestem uczciwym człowiekiem i stanowiska partyjne mnie nie interesują ;)
Na górę

Postautor: ciul » 14 lis 2019, o 10:34

Aresztowania tu nie wystarczą. W ślad za nimi odkażanie od wirusa kołowacizny i oczywiście doświadczony egzorcysta.
Na górę

Postautor: robol » 14 lis 2019, o 11:40

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,2540 ... rCOkpMAS8s

A może tak w szkole (gminie) zaproponować taką rewolucję?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 12:47

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,2540 ... rCOkpMAS8s

A może tak w szkole (gminie) zaproponować taką rewolucję?
Rozumiem, że ty pierwszy się na to godzisz. Zgadzasz się pracować za te same pieniądze, dwie godziny mniej i wykonujesz wszystkie swoje obowiązki. Bo twój zakres pracy się nie zmniejsza. Zadowolony?
Na górę

Postautor: gosc12 » 14 lis 2019, o 14:10

Jak w firmie coś takiego zrobili to zmieniłem prace. Nikt dożywotnio w jednej firmie nie musi pracować. Jak źle to się szuka nowej ;) Jak stan finansów gminy jeszcze się pogorszy (w sumie czy może być jeszcze gorze?) to nie będzie wyjścia. Lubycza przyjmie startegię MIASTA Tom. Lub.
Na górę

Postautor: awers » 14 lis 2019, o 22:48

Naiwny jesteś. W lubyczy to nie zadziała, za duży poziom tempoty.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 06:28

Pytanie odbiegające od głównego wątku. Wczoraj wieczorem w Tomaszowie i okolicy roznosił się piekny bukiet świńskiej gnojowicy. Dęby czy Machnów Stary?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 07:52

Pytanie odbiegające od głównego wątku. Wczoraj wieczorem w Tomaszowie i okolicy roznosił się piekny bukiet świńskiej gnojowicy. Dęby czy Machnów Stary?
E tam. Nie ma to jak na wsi rankiem. Pachnie gwnem i rumiankiem
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 08:53

Mam nadzieję, że w naszym urzędzie wynagrodzenia od stycznia będą zgodne z prawem. Czyli najniższa (już bez wysługi) będzie wynosić 2600. I kto zap... wiele lat, dostanie dodatek za wysługę. Może w końcu co niektórzy będą w miarę "normalnie" zarabiać. W cywilizowanym świecie tak powinno być.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 10:08

Mam nadzieję, że w naszym urzędzie wynagrodzenia od stycznia będą zgodne z prawem. Czyli najniższa (już bez wysługi) będzie wynosić 2600. I kto zap... wiele lat, dostanie dodatek za wysługę. Może w końcu co niektórzy będą w miarę "normalnie" zarabiać. W cywilizowanym świecie tak powinno być.

po tomaszowskiej aferze na całą Polskę samorządowa władza pisowska wam tego nie zrobi. bo w tym był myk. kasy brakuje wielu samorządom. ale jak to mieli przyjąć ludzie którym PIS górny daje a PIS dolny zabiera to co dał górny? :P a już ten tekst, że pomysł dobry ale nie ma na to kasy to już nowa nauka. pisekonomia
Na górę

Postautor: Aniaaa » 15 lis 2019, o 11:03

Jak w firmie coś takiego zrobili to zmieniłem prace. Nikt dożywotnio w jednej firmie nie musi pracować. Jak źle to się szuka nowej ;) Jak stan finansów gminy jeszcze się pogorszy (w sumie czy może być jeszcze gorze?) to nie będzie wyjścia. Lubycza przyjmie startegię MIASTA Tom. Lub.
czyli dostaliśmy szansę na odgórną pomoc we wprowadzeniu zmian w naszym patologicznym urzędzie!!!! zwolnić niepotrzebnych, pozmieniać stanowiska i wreszcie dokonać zmian na lepsze- ot pomoc przyszła z góry!!! jeszcze zostanie szkoła.... ale tam tak łatwo nie będzie...
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 23:05

PIĘKNE. Może by też u nas w Lubyczy śpiewać tę litanię w czasie "majowego" https://www.youtube.com/watch?v=0B718QgFU4g
Na górę

Postautor: Lubyvx » 15 lis 2019, o 23:19

Super było to wspólne śpiewanie. w Lubyczy Królewskiej. Brawo dla Angeliki Mariusza i Burmistrza za organizację w tym roku 11 listopada.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 06:22

Super było to wspólne śpiewanie. w Lubyczy Królewskiej. Brawo dla Angeliki Mariusza i Burmistrza za organizację w tym roku 11 listopada.
Ta trójca niech się weźmie konkretnie do roboty bo za trzy lata będą cienko śpiewać :roll: Może wystarczy balów, imprez teraz do roboty!!
Na górę

Postautor: Kapela » 16 lis 2019, o 08:15

Najlepiej wychodzą na zdjęciachgdzie koszty organizacji są jak najmnieksze. I tak od roku. Czy doczekamy się zdjęć przy oddanych inwestycjach??!!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”