KUKIZ15-co dalej

Postautor: Gość » 10 sie 2019, o 09:43

Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2019, o 10:57

Kukiz totalnie się pogubił. Przytoczona piosenka jest wyzwaniem, tylko dlaczego wykonawca aż tak się zmienił. Pójść ramię w ramię z PSLem? Niewybaczalny błąd. Tego mu ludzie uczciwej prawicy nie zapomną. Był jedynym sprawiedliwym, a stał się pajacem, który dla kariery politycznej zaparł się samego siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2019, o 10:25

Bogata jest treść wręcz obelg i przekleństw, którymi obdarzany jest niedawny idol. Wielu za to kukizosceptyków znajduje potwierdzenie swego sceptycyzmu i triumfuje, iż nie ma zdziwienia co do tego, co się stało. Pewne jest - ruch Kukiz'15 poniósł klęskę. Około 3 miliony głosów na Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich i blisko 1 milion głosów na jego ruch redukują się do kilku jedynek i kilkudziesięciu kandydatów na listach „najstarszej partii w Polsce”.

Zupełnym już blamażem jest start w ogóle z listy partii politycznej (ale ten zarzut obejmuje także tych wesołych kukizowców, którzy kandydują z list PiS) zamiast samodzielnego startu do Senatu, do którego wybiera się w wymarzonych i umiłowanych jednomandatowych okręgach wyborczych. W tych, w których obywatele jakoby znają swoich kandydatów i nie potrzebują pośrednictwa partii politycznych dla ich selekcji.

Dobrze się zrozumiejmy: to nie partie są złe, ale postulat antypartyjności był zły od samego początku. Paweł Kukiz rzekomo wynalazł alternatywną metodę uczestnictwa w sprawach publicznych poprzez jakieś struktury bez struktur czy inną amorficzną (bezkształtną) formułę. Mówiąc złośliwie, ale celnie: nie chciał mieć struktur, to ich nie ma! Nota bene, jego alternatywna metoda wyłaniania elit politycznych nie zapobiegła temu, że na jego listach w 2015 roku znalazło się 90% „kanalii”, jak to publicznie ocenił. Co zabawne, teraz znowu zapewnia, że tym razem idzie z nim jakaś ideowo zwarta drużyna. Chłopak zdziwi się, jak za cztery lata obecni wierni druhowie opuszczą go, jak ci aktualni. Bo jego anarchistyczna metoda daje tylko takie konsekwencje.

http://www.mysl-polska.pl/1999

:roll:
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2019, o 10:35

Jeden z głównych rozgrywających w PSL, Marek Sawicki zdradził ile „srebrników” trzeba było zapłacić by Paweł Kukiz porzucił swoje ideały i wstąpił do najbardziej systemowej partii w historii tego nieszczęsnego kraju. „Traktujemy posłów Kukiz’15 jak partnerów; chcemy aby poczuli się liderami list, będącymi niejako lokomotywami w swoich okręgach” – powiedział. Dodał, że posłowie Kukiz’15 dostali tyle „jedynek” ile na tym etapie można było im odstąpić

https://nczas.com/2019/08/10/sawicki-zd ... 6M8tkMA6nQ
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2019, o 14:49

Zaistniały scenariusz upadku KUKIZ15 przewidziałem już 4 lata temu. Kto śledził wpisy pamięta, jak wytykałem błędy przedwyborcze, a później powyborcze, szczególnie w oparciu o przekręty lubelskie. Żadna to satysfakcja, jednakże można było zmienić postępowanie, skorzystać z dobrych podpowiedzi. Stało się inaczej, buta i pycha zwyciężyły. KUKIZ15 zaprzeczył swoim postępowaniem głoszonym hasłom. Absolutnie nie było żadnej transparentności i uczciwości. Teraz jeszcze ten PSL. Tragedia i gwóźdź do trumny. Należało zawiązać koalicję z Samorządowcami, Korwinem i każdym prawicowym ugrupowaniem, należało osobiste urazy i niechęci schować i stanąć na wysokości zadania. Teraz jest po ptakach. PSL prawdopodobnie popłynie a razem z nim kandydaci KUKIZ15.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2019, o 07:24

Przepraszam, macie to wyciąć. Trwaj w tym temacie cały czas, to nas wp******ą, rozumiesz?

Nie, lepiej atakować i k***a mieć cały czas 2 proc. poparcia. Nie puścicie mi tego, OK? Nie chce mi się gadać. Wy k***a w ogóle nie myślicie. Nawet gdybym miał hasło „zielona gruszka dla każdego Polaka” i gdyby to złapało, to trzeba z tym hasłem iść i trzeba je wspierać – mówi lider KUKIZ’15.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... nvIvFVnNag

:P strach na niego zagłosować
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2019, o 09:21

Teraz nie ma już kogo wspierać.Pawełek zwąchał się z komuchami i niech mu PSL lekkim będzie.Wstyd i tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 17:30

No to teraz mamy zgryza :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 19:09

Żałosne wpisy programowe KUKIZ15 u boku postkomunistycznego PSL, co to ma znaczyć. Rozum wam odebrało do reszty. Stoicie w jednym szeregu ze wspólnikami antypolskich liberałów.Nie przeszkadza wam to? Idźcie jeszcze do SLD, z nimi też zachowacie swoje hasełka. Jak można się tak zeszmacić...
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 14:15

I znowu się wk.....em. Czytam na facebooku coś co firmuje poseł Sachajko, że generalnie to Paweł Kukiz zrobił co zrobił żeby przetrwać, a jak już wygra z PSL-em, będzie dalej walczył o to, co PSL i tak ma w dupie. K...a mać, tak samo postąpili polscy komuniści zawiązując sojusz ze Związkiem Radzieckim. Oni też mówili, że dla dobra sprawy, dla wolności ojczyzny i takie tam duperszmity. Od kiedy z przeciwnikiem ideologicznym idzie się razem? Chore i znowu działanie oparte na fikcji. Gdzie zasady?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 20:19

Kukiz traci kontrolę i nie wytrzymuje krytyki wyborców. „Dupy dali ci, którzy poszli do PiS w zamian za miejsce w Sejmie”

https://medianarodowe.com/kukiz-nie-wyt ... li-do-pis/
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 08:12

Jako całość nie ma programu i nie wiadomo, o co walczy. Mottem są słowa Pawła Kukiza, że „programy to mają pralki”. Jedynym spoiwem ugrupowania były sondaże dające mu wejście do Sejmu. Po wyborach do Europarlamentu stało się jasne, że Kukiz’15 jako samodzielna siła polityczna już nie istnieje, a gdy Ryszard Terlecki zdradził, że jej istnienie zależy od decyzji polityków PiS, to stało się jasne, że Paweł Kukiz zakończył swoją przygodę w polityce. Ta prosta prawda nie dotarła do samego zainteresowanego. Dysponując wciąż niezłą rozpoznawalnością chce on dostać się do parlamentu. Fakt, że chce to zrobić z list PSL-u pokazuje, że wszelkie ideały, jeżeli takowe kiedyś miał, przestały dla niego istnieć. Dla Kukiza ważne jest, aby przez kolejne 4 lata móc obijać się w parlamencie na koszt podatników.


https://warszawskagazeta.pl/polityka/it ... LG3TfViaiU
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 08:51

Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 19:37

„Ze smutkiem obejrzałem dziś konwencję w Płocku. Wspólny start ruchu Kukiz’15 z takimi środowiskami jak betonowy establishment PSL czy «obrotowymi» politykami jak np. Jacek Protasiewicz z PO czy Elżbieta Bieńczycka z kolejnej mutacji UD i UW Leszka Balcerowicza jest bowiem dla mnie symbolicznym końcem owego ruchu. I żadne skandowanie na wiecach PSL tych czy innych haseł tego nie zmieni”

https://nczas.com/2019/08/17/ks-isakowi ... ie-zmieni/
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 13:35

Paweł kręci swoje lody. Sprzedał się postkomunie za korytko władzy. Dziwi też fakt, że są jescze jego zwolennicy, którzy tego nie rozumieją. Taki jest poziom polityczny Kukiz15. Dlatego upadli.
Na górę


Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”