O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Heniek66 » 26 lip 2019, o 16:17

Nie bedzie styrajku, bo a mamy wkońcu Bórmistrza
Na górę

Postautor: ciul » 27 lip 2019, o 10:48

Nie bedzie styrajku, bo a mamy wkońcu Bórmistrza
Dobre mi to, jak tego "Bórmistrza" wykołowało dwu dwu głupków, przy pomocy trzeciego, miejscowego :lol:
Na górę

Postautor: Rob » 29 lip 2019, o 23:46

jaka szmata ostatnia trzeba być żeby przy plus 30 wylewać gnojowice i cała Lubycza musiała okna zamykać w takiej temperaturze czy tam ktoś w tej zasranej gminie w końcu ruszy to dupsko i się tym zajmie czy k.. nie !!!?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2019, o 00:39

No Dęby to mają ciekawie.
Na górę

Postautor: Lubicz » 30 lip 2019, o 14:16

No teraz to fajnie może burmistrz ruszy cztery litery i się przejedzie służbowym busem ulica szkolną do końca i przy otwartym oknie.Masakra miasto tętni życiem a smród jest
Na górę

Postautor: gosciu » 30 lip 2019, o 15:43

Przyjdzie do Was asf, to zlikwidują te chlewiki. Będzie spokój ze smrodem. Chyba, że to z gminnych beczek się leje na pola. :lol:
Na górę

Postautor: TadeuszR » 31 lip 2019, o 07:26

Podobno władze gminy chcą promować tutaj turystykę pomogę im mam dla nich kilka propozycji na baner reklamowy "nigdzie na Roztoczu nie śmierdzi tak jak u nas" albo krótsze dla zagramanicznych "gnójwka holiday" albo coś w ten deseń "nad morzem wdychasz jod a u nas azot"
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2019, o 08:27

Mam prośbę. Jeżeli wysoka rada poruszy w trakcie swoich obrad temat zapachów, to proszę również nie zapomnieć o dymiacych codziennie dziwnie kominach w LK.
Na górę

Postautor: Lubicz » 31 lip 2019, o 12:43

Dymiace kominy są w LK codziennie aż nie chce się wychodzić wieczorem z domu mi że w końcu to się skończy czy przewodniczący tego nie czuje bo burmistrz a Siedliskach chyba tego smrodu nie ma chyba że na Zielonej nie palą plastikani
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2019, o 18:58

Dymiace kominy są w LK codziennie aż nie chce się wychodzić wieczorem z domu mi że w końcu to się skończy czy przewodniczący tego nie czuje bo burmistrz a Siedliskach chyba tego smrodu nie ma chyba że na Zielonej nie palą plastikani
To burmistrz ma chodzić i wąchać wasze smrody? :lol: Weż zgłoś sąsiada do odpowiednich władz a nie czaruj na forum. Ale gdzie ja nie podpierdalacz!! lepiej na burmistrza zgonić.
Na górę

Postautor: Derkacz » 31 lip 2019, o 19:41

Proponuje zdegradować Lubyczę do pierwotnego stanu tj.wiochy.Bo tu śmierdzi gnojem,psy ujadają i koguty pieją rano.
Na górę

Postautor: Dag » 1 sie 2019, o 01:01

Proponuje zdegradować Lubyczę do pierwotnego stanu tj.wiochy.Bo tu śmierdzi gnojem,psy ujadają i koguty pieją rano.
Na wioskach nie śmierdzi takim azotem proponuje nazwę Kołchoz Lubycza
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2019, o 06:12

Proponuje zdegradować Lubyczę do pierwotnego stanu tj.wiochy.Bo tu śmierdzi gnojem,psy ujadają i koguty pieją rano.
Na wioskach nie śmierdzi takim azotem proponuje nazwę Kołchoz Lubycza
Lubycza zawsze była takim kołchozem nie wiedziałeś o tym? A swoją drogą przyjedz w okolice St. Machnowa dopiero dowiesz się co to smród.
Na górę

Postautor: Ekonom » 1 sie 2019, o 09:12

Ale za to pod względem zadłużenia Gmina Lubycza jest w ścisłej czołówce. Na mapce (jako jedyna gmina na Lubelszczyźnie) na granatowo.

http://samorzad.pap.pl/depesze/temat_dn ... uzenia-JST
Na górę

Postautor: wako » 1 sie 2019, o 09:39

Oglądając "bonanzę" w sądzie pracy w Zamościu, to te smrody to mały pikuś. Dodatkowa atrakcja to sprawa pana J.G.w sądzie karnym w Tomaszowie, gdzie na ławę oskarżonych został delegowany przez Inspekcję PIP, za zwolnienie dyscyplinarne Pani Wiesi. To już poważny wydatek z kieszeni własnej i możliwość zwolnienia za 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Może zdarzyć się i gorzej, jak sąd zmieni kwalifikację czynu, a może. Pan Jurek nie docenił wiadomości krążących na tym forum, że jeden z kandydatów na burmistrza Lubyczy chodzi w za dużym kapeluszu. Zafundował sobie atrakcje, które będą się ciągnąć za nim do końca jego świata.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”