O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 16:47


Panie zielony, Machnów i szkoła za T.L. były pod ochroną, teraz to się skończy. Pan Marek będzie musiał zacisnąć pas by zaoszczędzić coś na inwestycje. Nikt nic nie da jak gmina nie będzie miała środków własnych. Jedynie można coś zaoszczędzić na płacach pracowników gminy i szkół (wtem nauczycieli). Czy na to pójdzie ? Raczej nie ( planowane stworzenie nowego etatu swego zastępcy, podobno dla J.G.) bo zrazi sobie elektorat, który go popiera. A to pogłębi kłopoty z ZUS-em, dostawcami usług dla szkół itp. Będzie raczej kontynuowana dotychczasowa polityka, byle do jutra. A już trzeba zalegalizować dotychczasowe bezprawie w szkole lubyckiej, "pasztet" pozostawiony przez poprzednika.
Łeeee!!! Znowu obrzydliwe klamstwo!!! Czyżby prawnik-amator włączył się do kamapnii?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 18:30

https://wiadomosci.onet.pl/wybory-samor ... ie/jjp05mn
Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, który z kandydatów na burmistrza może więcej zdziałać w obecnej sytuacji?
Na górę

Postautor: Wladek58 » 24 paź 2018, o 20:41

Drodzy Mieszkańcy Gminy Lubycza Królewska!

Serdecznie dziękuję za udział w wyborach samorządowych i zaufanie, jakim obdarzyliście mnie i mój komitet wyborczy.
Dzięki Państwa głosom po raz pierwszy od ośmiu lat w Radzie Powiatu mamy swojego przedstawiciela - Panią Katarzynę Gucz, która kandydowała z mojego komitetu.
Zapewniam, że ja i moi radni będziemy zawsze dbać o dobro każdego mieszkańca.
Zachęcam Państwa do udziału w drugiej turze wyborów i poparcie mojej kandydatury, abyśmy mogli wspólnie zmieniać na lepsze naszą gminę
Panie Marku, masz głosy z naszej ulicy w jak banku. Dodatkowo wiele osób od Pana Pawła pójdą teraz za Panem 8) :)
Na górę

Postautor: Dziki » 24 paź 2018, o 21:17

Drodzy Mieszkańcy Machnowa Nowego i okolic!!!! Dzięki Wam obecny Burmistrz T.L wygrał ostatnio wybory sami wiecie co zrobił dla Was i gdzie Was miał przez te ładnych parę lat.Jak sami widzicie poparcie było tam gdzie jego sługusy i folwark czyli w Lubyczy.Chcecie dalej stać w miejscu??? On już nic nie może nawet sam jeździć samochodem.Ja osobiście i moja rodzina stawiam na Pana Marka!!!Mamy obecnie silnych radnych naprawdę spróbujmy zaufać im i dać szansę po co nam obecna kulawa władza w Urzędzie Miasta gdzie nie można nic załatwić!!!Sami wiecie jak jest.Drogi Machnowie i nie tylko!!!W kupie siła!!! Albo będzie tak jak jest.Miłego wieczoru.
Na górę

Postautor: Gruby82 » 24 paź 2018, o 22:17

Mamy Radnych w Radzie miasta, Radzie powiatu i sejmik lubelski samodzielnie dla PISu.

W tej sytuacji Pan Marek Łuszczyński to nadzieja nas wszystkich i ogromne szanse dla naszej GMINY
Na górę

Postautor: Dziki » 24 paź 2018, o 23:19

Teraz albo wcale taka prawda.....
Na górę

Postautor: Cda » 25 paź 2018, o 00:26

Haha, same dobroci tu o tym CHIŃCZYKU piszecie, przy następnych wyborach wkleję wam te, dobre strony tego pana, o których teraz tu szumi. Zobaczymy czy za 5 lat będziecie wpatrzeni w Łuszczyńskiego jak w obrazek.
Na górę

Postautor: Dziki » 25 paź 2018, o 00:40

Haha, same dobroci tu o tym CHIŃCZYKU piszecie, przy następnych wyborach wkleję wam te, dobre strony tego pana, o których teraz tu szumi. Zobaczymy czy za 5 lat będziecie wpatrzeni w Łuszczyńskiego jak w obrazek.
Za przeproszeniem ten Chińczyk ma więcej oleju w głowie niż wy razem wzięci!!! A i jeszcze jedno widziałeś gdzieś pijanego Pana Marka?
Na górę

Postautor: Cda » 25 paź 2018, o 00:53

Nie chodzę na wasze wiejskie potupajki, więc się nie orientuję kto wraca po płocie do domu. Dobrej nocy.
Na górę

Postautor: Dziki » 25 paź 2018, o 01:11

Nie chodzę na wasze wiejskie potupajki, więc się nie orientuję kto wraca po płocie do domu. Dobrej nocy.
A to szkoda ....Wystarczy że włodarz chodzi i wieśniacy widzą.Dobrej nocy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 05:36

Nie chodzę na wasze wiejskie potupajki, więc się nie orientuję kto wraca po płocie do domu. Dobrej nocy.
Znalazł się miastowy, sam żeś niedawno po gównach na bosaka pewnie latał :lol: Wielki miastowy co robisz na tym wsiowym forum?
Na górę

Postautor: hehe » 25 paź 2018, o 08:32

Haha, same dobroci tu o tym CHIŃCZYKU piszecie, przy następnych wyborach wkleję wam te, dobre strony tego pana, o których teraz tu szumi. Zobaczymy czy za 5 lat będziecie wpatrzeni w Łuszczyńskiego jak w obrazek.
Za przeproszeniem ten Chińczyk ma więcej oleju w głowie niż wy razem wzięci!!! A i jeszcze jedno widziałeś gdzieś pijanego Pana Marka?
jesteś pewny?
Na górę

Postautor: wako » 25 paź 2018, o 09:59

Wszelkie opinie w sprawie kompetencji p.Marka Ł. są przedwczesne. Jedno jest pewne, że nie będzie krępowany w swych działaniach. Rada pod względem kompetencji wydaje się kompromitująca, świadczą o tym zapytania na sesjach najbardziej z nich doświadczonego p.Leszka Ż. Wydaje się, że PiS podrzuci do gminy doświadczonego samorządowca na stanowisko sekretarza gminy, który de facto będzie komisarzem do czasu nabrania wiedzy i doświadczenia przez p.Marka i radnych.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 11:14

wako podaj wynik!
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 11:18

Czy ty k.. debilu musisz odpowiadać z "cytatem", jak i większość debili na tej stronie? Mnożycie wątek, zwiększacie ilość stron w tej gównoburzy.
Ludzie - opamiętajcie się - można odpowiedzieć normalnie, ilość stron nic nie zmieni kiedy temat gówniany. Odwiedzam to forum aby czegoś dowiedzieć się o moich dawnych rodzinnych okolicach, przeglądanie forum to głównie przewijanie cytatów z poprzednich wpisów - nie macie
nic ciekawego do powiedzenia to nie mówcie albo powiedzcie krótko i dosadnie. Jak teraz z daleka widzę to nie macie problemów. Droga do Machnowa nic mnie nie obchodzi, poza tym wszystko OK?
Skończcie debile z cytatami poprzednich postów, bo to potwierdza upośledzenie umysłowe tzw. Polski "B" - nic nie umiecie porządnie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”