ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 14:41

Ta rzekoma blondynka jakby była konkretna i operatywna to miałbyś debilu sprawę w sądzie o stalking
Co mi udowodni? Gdzie jej imię czy nazwisko? Mało to blondynek po Laszczowie chodzi? I nic złego nikt o niej nie pisze bo każdy ja lubi w przeciwieństwie do ciebie,, zazdrośniku jeden
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 14:54

Ta rzekoma blondynka jakby była konkretna i operatywna to miałbyś debilu sprawę w sądzie o stalking
Z tego co pamiętam to ta pani kilka razy tu na forum prosiła żeby o niej nie pisać bo nigdzie nie kandyduje
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:10

Chcę poznać tę panią, skoro taka jest i tak o niej piszą to ona tu się nadaje, Bóg nam panią zesłał.. jeszcze nikt nie wzbudzał takiego poruszenia....
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:28

Tych trzech prominentnych lokalnych działaczy łączy jeden mianownik , nie dopuścić nikogo kto jest zmotywowany rozliczyć ich przekręty, a jest tego sporo... Pora przewietrzyć gabinety, zrobić rachunek sumienia i zająć się odbudową wizerunku Urzędu burmistrza. JESTEM ZA P. PIETRASZ!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:36

Polecam sprawdzić ktostartuje i z jakiego komitetu..., miejcie rozeznanie.....
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:43

Jedrn wielki przekręt i manipulacja, sąsiedzka, rozdrapanka... śmiechowa sprawa...
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 15:55

Pani Pietrasz niech si Pani zdecyduje kim Pani chce być: radną czy burmistrzem??? Jaka pazerność na władzę 🤔🤔👏pokazała Pani klasę teraz już wiemy chodzi o kasę
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 16:02

Ta rzekoma blondynka jakby była konkretna i operatywna to miałbyś debilu sprawę w sądzie o stalking
[/quote

Gdzie ty tu masz stalking?? My chcemy żeby pani blondynka kandydowała na urząd burmistrza,,,,popatrz sobie jakby ładnie wyglądała na blibordach,,
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 16:05

Pani Pietrasz niech si Pani zdecyduje kim Pani chce być: radną czy burmistrzem??? Jaka pazerność na władzę 🤔🤔👏pokazała Pani klasę teraz już wiemy chodzi o kasę
Nie bierz kaźdego swją miarą , to ty pisałeś paszkwile w kawiarence pod gokiem, tobie zawsze mało...
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 16:21

Aj się rzuca, aj wierci. Zaczepia, ośmiesza, poniźa... i wszystko bez efektu... a ludzie czytają i się śmieją... Sztab gryzie bez wodza, a wódz na wczasach!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 16:35

Ta rzekoma blondynka jakby była konkretna i operatywna to miałbyś debilu sprawę w sądzie o stalking
[/quote

Gdzie ty tu masz stalking?? My chcemy żeby pani blondynka kandydowała na urząd burmistrza,,,,popatrz sobie jakby ładnie wyglądała na blibordach,,
No ładna :P :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 17:00

Ta rzekoma blondynka jakby była konkretna i operatywna to miałbyś debilu sprawę w sądzie o stalking
Pani P. Się zaczyna denerwować że ma konkurentkę??? I atakuje?
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 18:17

Kandydat na radnego z Domaniża wymiata :lol:
Cóż za pomysłowosć
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 18:52

Źe teź wam nikt nie pasuje, zepsucie totalne! Fachowiec jeden lepszy od drugiego, komentować to pierwsi!
Na górę

Postautor: Blondyna » 18 wrz 2018, o 19:30

Podobno najlepiej jest nie reagować a temat sam ucichnie, jednak w tym przypadku mam wrazenie, że im bardziej nie reaguję tym bardziej się nakręcacie. Domyślam sie, że to dla was jakaś forma zabawy, jednak dla mnie nie jest przyjemnością ciągle o sobie czytać, ze wskazówkami dokładnymi jak wyglądam czy jakie mam auto. Zatem proszę już nie pierwszy o mnie nie jestem osobą publiczną, nigdzie nie kandyduję, więc nie mam pojęcia skąd taka wątpliwa popularność? Macie fajnych kandydatów na burmistrza, na radnych więc proszę skupcie się na tym, żeby wasze pisanie tutaj przyniosło jakiś pozytywny efekt. Dziękuję za te pozytywne komentarze, ale naprawdę proszę już nic nie pisać..
Nie jestem zwolenniczką prawnego rozwiązywania takich problemów, i nie chciałabym tego robić, myślę że mój przekaz zrozumiecie jasno i właściwie.
Blondynka
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”