Nocne pielgrzymki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 20:28

poszedł na księdza ale i stamtąd gamonia wyrzucili , nadaje się tylko do pisania głupot
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 21:41

Przecież i tak co roku będzie to samo
Zabroń coś kościołowi to jesteś wrogiem numer jeden
Szkoda że księżny pedofili tak ostro nie łapią
Wtedy to koleś nietykalny bo ksiądz
I w dodatku te mochery bronią ich bo to była "słabość" :lol:
Taaaa, dziesięć razy z rzędu , faktycznie słabość
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 22:21

Co ty bierzesz? Dopalacze jakieś? Bo tak pdlisz bez sensu. jeden bełkot. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 07:19

Mam trojkę dzieci i jak idą do knajpy to jakąś nie z zamiarem bym nawalić się jak stodoła a potem wracając wykrzyczeć wszystkim że są w stanie nirwany zaliczając każdy kosz (dlatego kosze teraz są betonowe tak na marginesie, tylko świadczy o poziomie "młodzieży")
Według mnie albo to rodzina patologiczna czyli spodziewaj się najgorszego albo po prostu rodzinka gdzie tatuś ma plecki bo siedzi na stołku i takiemu dzieciakowi nawet jak zrobi coś poważniejszego to uchodzi mu to bez karnie więc jak można wychować coś takiego.
Bezstresowe wychowanie, róbcie co chcecie tatuś i tak was nie ukaże, tylko nie wiedzą że tatuś wiecznie żyć nie będzie i potem zostają takie odpadki społeczeństwa które myślą tylko o dopalaczach bądź zarzucają winę innym tylko nie sobie .
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 07:29

Mam trojkę dzieci i jak idą do knajpy to jakąś nie z zamiarem bym nawalić się jak stodoła a potem wracając wykrzyczeć wszystkim że są w stanie nirwany zaliczając każdy kosz (dlatego kosze teraz są betonowe tak na marginesie, tylko świadczy o poziomie "młodzieży")
Według mnie albo to rodzina patologiczna czyli spodziewaj się najgorszego albo po prostu rodzinka gdzie tatuś ma plecki bo siedzi na stołku i takiemu dzieciakowi nawet jak zrobi coś poważniejszego to uchodzi mu to bez karnie więc jak można wychować coś takiego.
Bezstresowe wychowanie, róbcie co chcecie tatuś i tak was nie ukaże, tylko nie wiedzą że tatuś wiecznie żyć nie będzie i potem zostają takie odpadki społeczeństwa które myślą tylko o dopalaczach bądź zarzucają winę innym tylko nie sobie .
Gratuluję, praca na temat!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 09:16

Mam trojkę dzieci i jak idą do knajpy to jakąś nie z zamiarem bym nawalić się jak stodoła a potem wracając wykrzyczeć wszystkim że są w stanie nirwany zaliczając każdy kosz (dlatego kosze teraz są betonowe tak na marginesie, tylko świadczy o poziomie "młodzieży")
Według mnie albo to rodzina patologiczna czyli spodziewaj się najgorszego albo po prostu rodzinka gdzie tatuś ma plecki bo siedzi na stołku i takiemu dzieciakowi nawet jak zrobi coś poważniejszego to uchodzi mu to bez karnie więc jak można wychować coś takiego.
Bezstresowe wychowanie, róbcie co chcecie tatuś i tak was nie ukaże, tylko nie wiedzą że tatuś wiecznie żyć nie będzie i potem zostają takie odpadki społeczeństwa które myślą tylko o dopalaczach bądź zarzucają winę innym tylko nie sobie .

Bierzesz coś. Bo jak przeczytasz na spokojnie to sam przyznasz, że to jakiś bełkot. Ta twoja niby trójka dzieci zlewa się z tymi którzy nawalają sie i demolują :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 10:17

Ja bym stawiał na forumowego Cara I. Był już 17 letnia Monią żoną Węgra, pozdrawiał z Alp a teraz ma nagle trójkę dzieci
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 11:10

Wszyscy najmądrzejsi, jak zwykle
Tylko tacy jesteście wygadani że w swojej mądrości nie zauważyliście że piszecie nie na temat po raz enty :lol:
Jak stado pustych baranów poruszacie co róż to inny temat
Niedługo zaczniecie tu pisać o psach, czyli gdzie wychodzić z pupilem na spacer 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 11:33

A ile mozna pdlić o tym samym? Codziennie zapdlają tobie pod oknami po 22? Częściej ryczące motocykle na Lwowskiej słychać i imprezy u sąsiadów po 22.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 11:42

Ja bym stawiał na forumowego Cara I. Był już 17 letnia Monią żoną Węgra, pozdrawiał z Alp a teraz ma nagle trójkę dzieci
A ta dalej swoje......
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 11:50

W sumie na każdym chyba poście pisze się o czymś innym niż na dany temat
Bez sensu jest tu zakładać jakiekolwiek tematy bo jest tu jakaś banda emerytów co siedzą tylko przed kompem i się wymądrzają
NIE CHCE MI SIĘ Z WAMI GADAĆ :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 12:15

W sumie na każdym chyba poście pisze się o czymś innym niż na dany temat
Bez sensu jest tu zakładać jakiekolwiek tematy bo jest tu jakaś banda emerytów co siedzą tylko przed kompem i się wymądrzają
NIE CHCE MI SIĘ Z WAMI GADAĆ :lol:

to nie gadaj. częstotliwość z jaką pojawiają sie twoje posty wskazuje, że tez za bardzo zajęty nie jesteś. oczekujesz tylko napdlanki na grupę ludzi która przeszła do kościoła.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 12:38

Wszyscy najmądrzejsi, jak zwykle
Tylko tacy jesteście wygadani że w swojej mądrości nie zauważyliście że piszecie nie na temat po raz enty :lol:
Jak stado pustych baranów poruszacie co róż to inny temat
Niedługo zaczniecie tu pisać o psach, czyli gdzie wychodzić z pupilem na spacer 8)
Ale o co chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 23:01

Nie
To jest prawdą a wy to wszystko, odciekacie kota ogonem
Ale chcecie dowodów widzę
To proszę mieć otwarte drzwi
A większość co do czego to milczenie owiec, mocni w gębie, i tylko bo to gówniarze z pitolonetu nepu.com tomaszów lubelski co się taak kręcą
i jeden z tych, a raczej dwóch sądzą po wpisach tutaj sobie szaleją
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2018, o 09:42

Nie
To jest prawdą a wy to wszystko, odciekacie kota ogonem
Ale chcecie dowodów widzę
To proszę mieć otwarte drzwi
A większość co do czego to milczenie owiec, mocni w gębie, i tylko bo to gówniarze z pitolonetu nepu.com tomaszów lubelski co się taak kręcą
i jeden z tych, a raczej dwóch sądzą po wpisach tutaj sobie szaleją

Ale bełkoczesz :P To twój temat jak sądze . Poskarżyłeś sie jak to mochery nie daja tobie spać. Inni wyrazili swoje zdanie. Parę osób co najmniej.
I dostajesz pdlca że nie pokrywa się z twoim. Jak taki jesteś odważny złóż doniesienie o zakłócaniu ciszy nocnej. Bo jak na razie to zgrywasz bohatera anonimowo na forum
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”