Komuniści ubecy wsrod nas

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 18:03

Co Kaśka boli, że sprawa się rypła? Taką przyzwoitkę grałaś a tu bęc.... Pisałaś, że pewnie jesteś popychadłem....debili.... itp. A sama siedzisz na bezrobociu, pewnie na garnuszku u rodziców a obrażasz i udzielasz bezsensownych porad.... ktoś taki jak ty???? Szanuj ludzi kobieto i nie udawaj lepszej.... To bezczelność!
:lol: :lol: :lol: a to nie są wyzwiska i zwykłe chamstwo. dalej uważasz , że z jedną osobą piszesz. jednak ty jesteś ten DEBIL od Moni i Cesarza :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 18:47

Co Kaśka boli, że sprawa się rypła? Taką przyzwoitkę grałaś a tu bęc.... Pisałaś, że pewnie jesteś popychadłem....debili.... itp. A sama siedzisz na bezrobociu, pewnie na garnuszku u rodziców a obrażasz i udzielasz bezsensownych porad.... ktoś taki jak ty???? Szanuj ludzi kobieto i nie udawaj lepszej.... To bezczelność!
:lol: :lol: :lol: a to nie są wyzwiska i zwykłe chamstwo. dalej uważasz , że z jedną osobą piszesz. jednak ty jesteś ten DEBIL od Moni i Cesarza :panzielony:
Jak wyżej :SPRAWA SIĘ RYPŁA!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 17 gru 2017, o 19:11

Witam. Chciałabym poinformować,że ostatni post napisany przeze mnie to ten o godzinie 9:44. Zastanawiam się czy odnosić się do tego steku bzdur, które zostały zamieszczone podczas mojej nieobecności, ale chyba sobie daruję tę wątpliwą przyjemność. A ty, trollu nigdy nie myl mojego milczenia ze słabością i nie myl mojego spokoju z akceptacją twoich irracjonalnych zachowań.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:12

Skończcie już tę durną farse. Idą Święta Bożego Narodzenia. Czas na pojednanie... :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:21

A niby co zmieniają święta w przypadku tego debila?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 17 gru 2017, o 19:24

Człowiekiem trzeba być na co dzień, a nie przybierać maskę na pokaz od święta.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:28

Ten przygłup rok temu o 23.05 w Wigilię na PIS naparzał także dajcie spokój. Wystarczy wrócić do pierwszej strony i przeczytać kto pierwszy zaczął ta naparzankę.

Admin nie reaguje a debil wmawia, że wszędzie francowate, kaśki i pisowskie trolle.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:28

Witam. Chciałabym poinformować,że ostatni post napisany przeze mnie to ten o godzinie 9:44. Zastanawiam się czy odnosić się do tego steku bzdur, które zostały zamieszczone podczas mojej nieobecności, ale chyba sobie daruję tę wątpliwą przyjemność. A ty, trollu nigdy nie myl mojego milczenia ze słabością i nie myl mojego spokoju z akceptacją twoich irracjonalnych zachowań.
Ha ha ha...
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:33

A ty Kaśka przestań się w końcu tłumaczyć bo to tylko tego debila pasie. Każdy przygłupa unika na ulicy w Tomaszowie to tutaj pdlca dostał.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:41

Człowiekiem trzeba być na co dzień, a nie przybierać maskę na pokaz od święta.
Tak to prawda masz tu rację
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:43

Tonący brzytwy się chwyta... Możesz tu napisać poemat obraźliwy na mój temat! Możesz dalej udawać,, że sama nie bluzgasz? Nic nie zmieni tego, że brak ci klasy i kultury? Zapewne zaraz mi dowalisz, w sensie nawyzywasz, sama lub udasz, że ktoś inny mnie źle oceni. Myślałem, że coś zrozumiałaś? Przepraszam, że tak piszę, bo mnie w przeciwieństwie do ciebie obrażanie innych nie przychodzi tak łatwo... Myślę, że jest fałszywa! Wesołych świąt!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 17 gru 2017, o 19:46

:lol: - niech to będzie mój komentarz, bo szkoda mi czasu na pisanie do ciebie :panzielony:
Na górę

Postautor: Edek 321 » 17 gru 2017, o 19:48

:lol: - niech to będzie mój komentarz, bo szkoda mi czasu na pisanie do ciebie :panzielony:
Kaśki styl.. Niezmienny!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 17 gru 2017, o 19:54

Dziękuję za komplement :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 19:55

DEBIL - styl niezmienny :lol: :P :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”