ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 11:45

Teraz będą pewnie pielgrzymki idiotow I oszołomów do nowego burmistrza: Panie burmistrzu, ja byłem za Panem, Pan tego zwolni. Pan tą zwolni, a tą zatrudni. A wie Pan co ona o Panu mówiła?
A Pan załatwi pracę dla corki, dla syna, a Pan tego zatrudni 🤣

Tak samo bylo wcześniej, w 2018 i w 2010.

Czekam na ploteczki, kto będzie pierwszym oszołomem tym razem 😅
Na górę

Postautor: Tadzik » 22 kwie 2024, o 12:25

A pan Pawłowski to jakie stanowisko w gminie dostanie? Bo poparcia za darmo na pana Zająca pewnie nie dawał
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 13:52

No i pierwsze decyzje końca Oli! Kuzyn zainstalowany w GOKu w Łaszczowie! A jaka radosna, uśmiechnięta...., kto to teraz siłę przytuli Bruksela, wojewoda, BS TL. Czy teraz zwolnienie poleci na 6 miesięcy?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 14:07

No i pierwsze decyzje końca Oli! Kuzyn zainstalowany w GOKu w Łaszczowie! A jaka radosna, uśmiechnięta...., kto to teraz siłę przytuli Bruksela, wojewoda, BS TL. Czy teraz zwolnienie poleci na 6 miesięcy?
No i co? Jeszcze jest Burmistrzem i to była jej prerogatywa. Wam można dzielić stołki przed wyborami, a jej nie wolno wykonywać ustawowych obowiązków?
Na górę

Postautor: Goscin » 22 kwie 2024, o 14:16

Nawet jakby wygrała to i tak wybrała by Tytulke na dyrektora Goku. Ufff jak to dobrze że tej biłgorajskiej fałszywej krowy na stanowisku burmistrza już nie będzie.

MANIPULANTKA RADZĘ WYJEŻDŻAĆ JAK NAJSZYBCIEJ Z RATYCZOWA I OPUŚCIĆ NASZĄ GMINĘ O KTÓRĄ MY JAKO MIESZKAŃCY ZADBAMY RAZEM Z NASZYM NOWYM BURMISTRZEM NA POZIOMIE PANEM MARIUSZEM ZAJĄCEM !
Na górę

Postautor: Xkxdkd » 22 kwie 2024, o 14:19

Tylko czekać aż podatki i śmieci pójdą w górę.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 14:20

Zwolni jeszcze kogoś przed odejściem?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 14:27

Ludzi nie poznaje się jak zaczynają tylko jak kończą. To jest 100% potwierdzenie że dokonaliśmy wczoraj słusznego wyboru. Ale nie ma się co martwić. To tylko 2 tygodnie takich msciwych działań, potem to się wszystko naprawi i wyprostuje.
Na górę

Postautor: Czekista » 22 kwie 2024, o 14:42

Ponoć za tym nowym dyrektorem GOK ciągnie się niezły smrodek
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 15:07

Tylko czekać aż podatki i śmieci pójdą w górę.
A dlaczego mają nie pójść. Wszystko drożeje i to podrożeje. Zaraz będziesz narzekał że nic się nie robi w gminie. Żeby coś zrobić trzeba mieć pieniądze a pieniądze są z podatków. Takie to trudne cepie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 15:09

Nawet jakby wygrała to i tak wybrała by Tytulke na dyrektora Goku. Ufff jak to dobrze że tej biłgorajskiej fałszywej krowy na stanowisku burmistrza już nie będzie.

MANIPULANTKA RADZĘ WYJEŻDŻAĆ JAK NAJSZYBCIEJ Z RATYCZOWA I OPUŚCIĆ NASZĄ GMINĘ O KTÓRĄ MY JAKO MIESZKAŃCY ZADBAMY RAZEM Z NASZYM NOWYM BURMISTRZEM NA POZIOMIE PANEM MARIUSZEM ZAJĄCEM !
Może ktoś ją przygarnie' najszybciej wójtowa gminy Tomaszów bo tak wszędzie razem na fotografiach.
Na górę

Postautor: Jdhah » 22 kwie 2024, o 15:11

Ponoć za tym nowym dyrektorem GOK ciągnie się niezły smrodek
A co tam ten młodzieniaszek już zdążył nawywijać w tym jakże swoim krótkim życiu? Ponoć do zmiany dyrektora goku w Podhorcach też ktoś rączkę przykładał z w/w osób.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2024, o 16:00

Piękny uśmiech do przygody, która dziś właśnie zaczęła się kończyć. Co pod tym uśmiechem jest schowane doświadczą wszyscy Ci ktörzy w tym środowisku pracują, oby wszystkim się udało! 😭
Na górę

Postautor: Mister » 22 kwie 2024, o 16:53

Trzymałem kciuki za wygraną pana Zająca i jego pierwszymi działaniami powinno być zwolnienie wszystkich pracowników UM co do jednego beż wyjątku .Pracownicy UM w Łaszczowie w dużej mierze to nieroby i obiboki o kompetencjach już nie wspomne w jakiej komórce bylem i pytałem o pewne sprawy to mnie kuzwa do burmistrzowej wysyłali a ta przeciez mądrością nie grzeszy . Kiedyś zjawię się na sesji rady Laszczow jako kibic i naświetle pare spraw bo jak widzę to w dużej mierze w Łaszczowie jest wielu szczekaczy ktorzy mocni tylko są anonimowi .
Na górę

Postautor: Xkdskdk » 22 kwie 2024, o 17:22

A dlaczego mają nie pójść. Wszystko drożeje i to podrożeje. Zaraz będziesz narzekał że nic się nie robi w gminie. Żeby coś zrobić trzeba mieć pieniądze a pieniądze są z podatków. Takie to trudne cepie.
Czy ja Cię obrażam?
Po takich słowach nie wiem kto tu jest kim...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”