O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 mar 2024, o 11:32

100 kłamstw 😁😁😁😁😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2024, o 11:28

I zapamiętaj ludu prosty. Jeżeli Ty pracujesz w gminie, a Twoim "szefem" jest PIS owski "aparatczyk ", to jesteś zły. Ale jeżeli najmądrzejszy, najbardziej uczony mieszkaniec to czyni na poziomie powiatu lub województwa, to czyni to dla dobra naszej małej Ojczyzny. Amen.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2024, o 12:46

I zapamiętaj ludu prosty. Jeżeli Ty pracujesz w gminie, a Twoim "szefem" jest PIS owski "aparatczyk ", to jesteś zły. Ale jeżeli najmądrzejszy, najbardziej uczony mieszkaniec to czyni na poziomie powiatu lub województwa, to czyni to dla dobra naszej małej Ojczyzny. Amen.
W sedno :) Bo tamtym się nie należało, ale jemu się należało :). Cudownie tak wszystko robicie i klepiecie się po plecach Przyjaciele, aż mi się ciepło zrobiło, nie napisze gdzie. Śmieszne to, wybaczcie. Tak to już jest. Zły to ptak, co własne gniazdo kala. Nie tyle kala, co focha ma - bo nie po jego myśli. Ja, nie z zazdrości, oczywiście brawo.
Na górę

Postautor: Polityka » 24 mar 2024, o 14:03

W sedno :) Bo tamtym się nie należało, ale jemu się należało :). Cudownie tak wszystko robicie i klepiecie się po plecach Przyjaciele, aż mi się ciepło zrobiło, nie napisze gdzie. Śmieszne to, wybaczcie. Tak to już jest. Zły to ptak, co własne gniazdo kala. Nie tyle kala, co focha ma - bo nie po jego myśli. Ja, nie z zazdrości, oczywiście brawo.
Dlaczego Uczony tak chce powrotu starej władzy (ekipy) czy ma coś obiecane jeśli wygrają????
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2024, o 15:26

Dlaczego Uczony tak chce powrotu starej władzy (ekipy) czy ma coś obiecane jeśli wygrają????
Bo wie że starzy dopuszcza go do koryta, a tak bezrobocie.😉
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2024, o 20:16

Bo wie że starzy dopuszcza go do koryta, a tak bezrobocie.😉
Chyba tak 😁Ewentualnie przyjaciel mu pomoże. Tomaszów obstawiony młodymi peowcami inkognito. Stara gwardia wie że nie ma szans, dlatego młodych tyle
Na górę

Postautor: Opos2 » 25 mar 2024, o 14:48

Posypały się te pozwy o „pomówienia” czy nie? Bo tyle krzyku było a teraz cisza.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2024, o 16:53

Posypały się te pozwy o „pomówienia” czy nie? Bo tyle krzyku było a teraz cisza.
No teraz każdy się boi :)
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2024, o 19:56

Posypały się te pozwy o „pomówienia” czy nie? Bo tyle krzyku było a teraz cisza.
Klient został obnażony, po co dalej język szczepić? Jak to mówią nie rusz gówna bo zacznie bardziej śmierdzieć.😃
Na górę

Postautor: trwam » 26 mar 2024, o 12:16

Co jeszcze obieca kandydatka która wszystkim chce dać? Ktoś to kupuje?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2024, o 14:59

Co jeszcze obieca kandydatka która wszystkim chce dać? Ktoś to kupuje?
Obiecuje tylko "wybrańcom", bo do wielu nawet nie dotarła. Nie tylko osobiście, ale nawet poprzez ulotki.
Więc cóż można chcieć? Trzeba iść głosować.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2024, o 15:04

Co jeszcze obieca kandydatka która wszystkim chce dać? Ktoś to kupuje?
U nas chodnik, na ulicy której nie ma :) pewnie to błąd wydruku, ale to bardziej nieprzygotowanie się. W ulotkach pisze o ul. Wiejskiej, nie ma takiej ulicy w Machnowie Nowym, jest Wąska i Wierzbicka, pewnie o tę pierwszą chodzi. Po drugie w programie ujęta też jest wiata grillowa, ale taka wiata jest zaplanowana w tym roku z funduszu sołeckiego, na jesieni przegłosowana na zebraniu sołeckim. Trochę tak nie rozpoznany temat widzę, taki faux pas.
Na górę

Postautor: Polityka » 26 mar 2024, o 17:00

U nas chodnik, na ulicy której nie ma :) pewnie to błąd wydruku, ale to bardziej nieprzygotowanie się. W ulotkach pisze o ul. Wiejskiej, nie ma takiej ulicy w Machnowie Nowym, jest Wąska i Wierzbicka, pewnie o tę pierwszą chodzi. Po drugie w programie ujęta też jest wiata grillowa, ale taka wiata jest zaplanowana w tym roku z funduszu sołeckiego, na jesieni przegłosowana na zebraniu sołeckim. Trochę tak nie rozpoznany temat widzę, taki faux pas.
No młody jak i szanowna pani obiecują cuda że zrobią z gminy raj na ziemi ale jak to mówią obiecanki cacanki a głupiemu radość byle by do koryta
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2024, o 20:07

Jak dzisiejsze spotkanie w Machnowie Nowym?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2024, o 20:17

Na fb obejrzałem filmik. Pietrek. Jak Ty mnie chłopie zainponowałeś. Minister mówi "... społecznik, wieloletni Prezes klubu sportowego ...."
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”