Sprzedam mieszkanie 33 m2 na parterze, ul. Rejtana, Tomaszów Lubelski

Postautor: MTL22600 » 21 wrz 2023, o 23:45

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone na parterze w bloku przy ul. Rejtana w Tomaszowie Lubelskim.
Mieszkanie składa się z wiatrołapu, korytarza, kuchni, łazienki oraz dużego pokoju. Dzięki obecności 2 okien pokój ten z łatwością można podzielić na 2 mniejsze. Lokal wymaga remontu.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,6 m2.
Cena: 215 000 zł
Telefon: 695 325 952 (Uprzejmie proszę dzwonić po godz. 15.00)
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2023, o 21:32

Cena kosmos 33 m i 215 tys do remontu? Lekarza pilnie!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2023, o 23:21

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone na parterze w bloku przy ul. Rejtana w Tomaszowie Lubelskim.
Mieszkanie składa się z wiatrołapu, korytarza, kuchni, łazienki oraz dużego pokoju. Dzięki obecności 2 okien pokój ten z łatwością można podzielić na 2 mniejsze. Lokal wymaga remontu.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,6 m2.
Cena: 215 000 zł
Telefon: 695 325 952 (Uprzejmie proszę dzwonić po godz. 15.00)
Ty na mózg chyba upadł z tą ceną ???
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 08:44

Cena kosmos 33 m i 215 tys do remontu? Lekarza pilnie!!
Zrobienie samej łazienki w domu prywatnym z wymiama płytek,armatury, zamontowaniem brodzika ,itd wraz z robocizna to koszy z maja-- 24,600zl a gdzie reszta? np. malowanie--Robocizna to koszt ogromny ,wiecej niz calosc w łazience.Jesli do remontu (zalezy co wymieniamy i w jakiej cenie) dojdzie tzw.stolarka to nie wiem czy sie zmiesci w 50-60 tys .Ludzie nie patrza realnie na swiat,podajac czesto ceny wymyslone przez siebie,, bo ja tyle chce".O domy z lat 60-70 nikt nawet wiele nie pyta a jest ich duzo do sprzedania, bo wiadomo,ze w takim domu ogrom remontu
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 20:32

Zrobienie samej łazienki w domu prywatnym z wymiama płytek,armatury, zamontowaniem brodzika ,itd wraz z robocizna to koszy z maja-- 24,600zl a gdzie reszta? np. malowanie--Robocizna to koszt ogromny ,wiecej niz calosc w łazience.Jesli do remontu (zalezy co wymieniamy i w jakiej cenie) dojdzie tzw.stolarka to nie wiem czy sie zmiesci w 50-60 tys .Ludzie nie patrza realnie na swiat,podajac czesto ceny wymyslone przez siebie,, bo ja tyle chce".O domy z lat 60-70 nikt nawet wiele nie pyta a jest ich duzo do sprzedania, bo wiadomo,ze w takim domu ogrom remontu
Dobrze gadasz za ruinę z lat 70 lub 80 krzyczą kosmiczne ceny policzyć wszystko i wyjdzie taniej kupić działkę i stawiać od podstaw. Pozdrawiam
Na górę


Wróć do „Sprzedam: mieszkania/domy/lokale użytkowe”