Kupię mieszkanie

Postautor: Kaaaa » 20 lut 2019, o 16:25

Witam, poszukuję mieszkania do kupienia około 50-60m2, 3 pokojowe.
Na górę

Postautor: Sprzeday » 20 lut 2019, o 20:25

Jest ich teraz cała masa. Cena najlepsza w ostatnim czasie
Na górę

Postautor: Kaaaa » 20 lut 2019, o 21:26

Dziękuję za zbędne komentarze. Wiem jakie są obecnie oferty... Ale nie skomentuje tego
Na górę

Postautor: Oookxnx » 21 lut 2019, o 00:08

Nie spodziewa się Pani/Pan lepszej ceny. Sam o dzwoniłem Wszystkie ogłoszenia. Na pytanie ile jest do nego usłyszałem że prawie nic bo mieszkania podrożały i takie mamy teraz ceny. Tomaszów pempkiem świata. 😉
Na górę

Postautor: Kaaaa » 21 lut 2019, o 11:18

To niech sobie nadal trzymają te mieszkania, bo przy tych cenach to w Zamościu są atrakcyjniejsze pod względem wizualnym.
Na górę

Postautor: Damiannn » 22 lut 2019, o 11:44

Witam . mam mieszkanie do sprzedania przy ul. Głowackiego 2 . 60m2 . tel. 693868499
Na górę


Postautor: modo » 26 lut 2019, o 10:02

To niech sobie nadal trzymają te mieszkania, bo przy tych cenach to w Zamościu są atrakcyjniejsze pod względem wizualnym.
Szukaj tam i daj spokoj ze swoimi komentarzami. :oops:
Na górę

Postautor: Nina » 26 lut 2019, o 16:56

Gościu posłuchaj jeżeli byłaby taka możliwość to na pewno ten ktoś szukałby w Zamościu i to akurat Twój komentarz tu jest zbędny. Więc jeżeli nie interesuje Cię ten wątek to się nie wypowiadaj. Nikt nie jest idiotą że nie szukałby w innym miejscu mieszkania. Chodzi tylko że jeżeli porównamy ceny to za te same pieniążki można kupić w lepszym stanie w większym mieście. I tutaj przyznam rację bo żądać ponad 200 000 albo 250 000 za mieszkanie w którym na dzień dobry trzeba przeprowadzić remont za około 30 000 (podłogi i płytki w większości do wymiany, zerwane paneli ze ścian) to trochę "nienormalne" i jeszcze pisać w opisie ze mieszkanie do lekkiego remontu - śmiech na sali :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: modo » 27 lut 2019, o 08:24

Boli Cię ,bo pewnie kasy nie masz :!: :lol:
Na górę

Postautor: Laky » 27 lut 2019, o 10:50

Jakby te ceny które proponują właściciele mieszkań były adekwatne do Tomaszowskich standardów to tych mieszkań by już dawno nie było. To czy ktoś ma kasę czy nie to nie tobie oceniać. Mieszkanie w 40letnim bloku do remontu za 4tys /m2 to kpina i każdy o tym wie. Za wiele przez lata się tutaj nie zmieniło i nie zmieni.Pozdro forumowy bogaczu.
Na górę

Postautor: modo » 27 lut 2019, o 21:47

Zbieraj do skarpety,bo Ci żal...sciska.
Na górę


Wróć do „Sprzedam: mieszkania/domy/lokale użytkowe”