Rolnictwo czy ono jest eko?

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Re: Rolnictwo czy ono jest eko?

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 21:47

Gość pisze:Daj spokój bo mnie mdli :?

Mdli Cie - idź się zbadaj,po takim pożywieniu onkolog może mieć dużo pracy :lol:

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 22:11

Gość pisze:
Gość pisze:Daj spokój bo mnie mdli :?

Mdli Cie - idź się zbadaj,po takim pożywieniu onkolog może mieć dużo pracy :lol:

Też sie zbadaj bo teraz nie ma prawdziwej zdrowej żywności.

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 09:43

Ja kupuje tylko sprawdzoną żywność,mięsko od gospodarzy ,a potem wędzę albo piekę,i jestem zdrowa.

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 10:27

Gość pisze:Ja kupuje tylko sprawdzoną żywność,mięsko od gospodarzy ,a potem wędzę albo piekę,i jestem zdrowa.

To jest niestety nielegalne podobno :roll:

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 11:38

Gość pisze:
Gość pisze:Ja kupuje tylko sprawdzoną żywność,mięsko od gospodarzy ,a potem wędzę albo piekę,i jestem zdrowa.

Zioła ,wędzenie i wszystko co naturane i zdrowe staje sie nielegalne,podobnie jak podczas okupacji niemieckiej :)

Postautor: marcin_rom » 28 wrz 2014, o 06:02

Rolnicy mogą sprzedawać tylko nie przetworzone produkty

Postautor: Dikon » 18 paź 2015, o 22:34

Gość pisze:

Co jest nielegalne, ludzie puknijcie się w głowy, to jest jedyny sposób, żeby kupić jeszcze coś co nie ma w sobie tyle chemii. Wszystko inne to nafaszerowane G... Co prawda działają takie sklepy jak Vitapol gdzie można kupić zdrowe przetwory z buraków lub inne konfitury, do tego sklepy z mięsami i ekologiczną żywnością, ale po pierwsze jest to drogie, a po drugie jest tego mało. Tutaj przykład vitapolu - http://sklep.vitapol.net/ - ogólnie warto kupować taką żywność, ale mam wrażenie, że wielu osobą jest obojetne zupełnie co jedzą. Byle tylko się najeść.

Postautor: Gość » 18 paź 2015, o 22:50

Nie z przymiotnikami piszemy razem

Postautor: Gość » 18 paź 2015, o 23:31

Nom :roll: a warzywa i owoce są naszpikowane chemią,te na bazarkach też.Nie miejcie złidzeń.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”