Skrzyżowanie Kościuszki-Żwirki i Wigury

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 15:30

Dobra,wszyscy sobie udawadniają indolencję i głupotę innym a jest tylko trochę lepiej jak było.
Moźe w ramach programu Pomoc To Moc z PZU wreszcie zakończymy temat.
Jakie S towarzyszenie (konieczne)jest zainteresowane wdrożeniem pomysłu (PZU chyba partycypuje w kosztach :panzielony: )
Ledowe Ostrzeźenia typy Uwga kolizje! Podswietlenie tego niby ronda.Oraz ledowe ostrzegacze przy przejściu dla pieszych przy sklepach.
Akcja PZU jest jak znalazł plus jeszcze miasto moze dorzucić kasę( rezygnując z krótkiej i kosztownej iluminacji w sobotnią noc)
Taka jest moja koncepcja :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 20:06

Te stłuczki są w dzień. To nie może być rondo najazdowe . Tylko takie jak w Rynku bo do takiego tomaszowianie sa przyzwyczajeni. :P zamiast led powinni ustawić w środku wielki kwietnik jak na Króla Zygmunta ( tam zapobiegli wjazdom w ulice jednokierunkową)
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 20:31

czyli trzeba przepisy pisać pod tomaszowiaków bo to ludzie z pis , mądrzy
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 22:49

Ale jak bedzie migać to moźe wreszcie dotrze,ze trzeba mocno uważać!
ja nie wiem czy to dla mądrych czy głupich ale lepiej wszystkich w tym akurat przypadku traktować jak przygłupich i...
Stworzyć proste zasady :idea: jak drut.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 22:53

Co dziwne dużo młodych tam robi stłuczki. Jeżdżą za granicę. Francja, Anglia. Tam czasami tylko białe kółko narysowane.Tam uważają?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 22:46

Przy szole zamontowali mgające ostrzegacze.Czekamy na podobne rozwiązanie problemu przy tym nieszczęsnym rondzie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 21:27

Przy szole zamontowali mgające ostrzegacze.Czekamy na podobne rozwiązanie problemu przy tym nieszczęsnym rondzie.
przed czym mają ostrzegać? przed rondem? po co skoro i tak dalej niektórzy nie wiedzą jak się zachować. nagminnie stosują zasadę prawej ręki i pociąć za to by się dali
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 22:30

Niech ostrzegają przed częstymi wypadkami.MOże jak co będzie migać to mniej będzie niebezpiecznych sytuacji a tym samym wypadków.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 18:29

Rondo ma wyglądąć jak te na Rynku. Inne wprawia w zakłopotanie tomaszowiaków
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 18:52

postawić policjanta na 2 dni to tomaszowscy kierowcy będą jeżdzili przez Zamość
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 12:33

Może to i jest rozwiązanie :roll: zaraz zaczyna sie szkoła i droga do niej musi byc bezpieczna :idea: :idea: :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 17:55

Rondo ma wyglądąć jak te na Rynku. Inne wprawia w zakłopotanie tomaszowiaków
Czy to rondo (Żwirki i Wigury/Kościuszki) różni się zasadami ruchu od starego (dużego) ronda? Osobiście nie sądzę.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2018, o 15:36

Rondo ma wyglądąć jak te na Rynku. Inne wprawia w zakłopotanie tomaszowiaków
Czy to rondo (Żwirki i Wigury/Kościuszki) różni się zasadami ruchu od starego (dużego) ronda? Osobiście nie sądzę.

A się różni . Bo to rondo najezdne. Pierwsze w Sierpuchowie :P Małe odległości sprawiają, że nie ma sensu uzywać kierunkowskazów których na dużym uzywasz. Wszystko na wyczucie. Sam widziałem ślady po przynajmniej 2 stłuczkach. To ile już ich było. A na dużym?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2018, o 20:23


Czy to rondo (Żwirki i Wigury/Kościuszki) różni się zasadami ruchu od starego (dużego) ronda? Osobiście nie sądzę.

A się różni . Bo to rondo najezdne. Pierwsze w Sierpuchowie :P Małe odległości sprawiają, że nie ma sensu uzywać kierunkowskazów których na dużym uzywasz. Wszystko na wyczucie. Sam widziałem ślady po przynajmniej 2 stłuczkach. To ile już ich było. A na dużym?
Ale czym oprócz wielkości? Masz znak ustąp pierwszeństwa i znak ruch okrężny (A-7 i C-12), tak samo jak na dużym. Na czym więc wg Ciebie polega różnica, kiedy dojeżdżasz do tego ronda "najezdnego" pierwszeństwo ma samochód z Twojej lewej czy prawej? Wg mnie uprzywilejowany jest ten z lewej. Faktem jest, że tam najlepiej przepuścić wszystkich, ale chodzi o zasady.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2018, o 21:47


Czy to rondo (Żwirki i Wigury/Kościuszki) różni się zasadami ruchu od starego (dużego) ronda? Osobiście nie sądzę.

A się różni . Bo to rondo najezdne. Pierwsze w Sierpuchowie :P Małe odległości sprawiają, że nie ma sensu uzywać kierunkowskazów których na dużym uzywasz. Wszystko na wyczucie. Sam widziałem ślady po przynajmniej 2 stłuczkach. To ile już ich było. A na dużym?
No tak jeszcze tylko brakuje, żebysmy tam nie używali kierunkowskazów!!!! Brawo Ty!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”