prawnik

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 18:59

Barcicki


oczywiście to żart.
Na górę

Postautor: vivaldii » 1 gru 2014, o 19:04

To koniecznie skontaktuj się z kancelarią http://www.sdo.com.pl/pl/oferta nie ma na co czekać sprawy potrafią ciągnąć się latami, musisz szybko podejmowac konkretne kroki :)
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2014, o 21:59

monika11 pisze:witam,mnie reprezentowala P.Jolanta Kamińska,ma ona kancelarie w budynku getin banku ,podejdz zapytaj,ja byłam zadowolona i co najwazniejsze nie jest droga w porównaniu z innymi



chyba śnisz hahahahahahahhahahahahahahahaahahahhahahaha
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2014, o 06:40

Gość pisze:
nnnnnnnn pisze:Potrzebuję namiarów na dobrego adwokata z zakresu prawa pracy?


Najlepszym rozwiazaniem na klopoty jest miedzy innymi jest nauka ale w renomowanych uczelniach np UMCS Lublin , gdy wpadniecie w szpony przykladowo dr Anny Kosut z prawa pracy, czy np dr Wojciechowskiego z prawa karnego , umiejetnie przygotuja was do radzenia sobie z przeszkodami zycia. Uwaga - trzepią niemilosiernie .
Na moim roku przykladowo dr Wojciechowski ze 192 studentow przepuscil na zerowce tylko 3 osoby , w tym MNIEEEE!!!. Nie to ze sie chwale, sa bardzo wymagajacy!! I slusznie i bardzo im za to dziekuje!

Nie bądź śmieszny. UMCS nie jest renomowaną uczelnią i nigdy nią nie był. Nikt np. w Wielkiej Brytanii czy Francji o niej nie słyszał. Wiadomo jak i dlaczego powstała oraz kto stanowił i stanowi jej kadrę.
Na górę

Postautor: marlenka » 3 sty 2016, o 10:35

myślę że w tej sytuacji zrobisz najlepiej jeśli skontaktujesz się z dobrym radcą prawnym.
Na górę

Postautor: tomas57 » 13 sty 2016, o 20:59

Dobry prawnik zawsze będzie miał masę pracy. Warto zawsze popytać wśród znajomych i rodziny. Lepiej wybrać kogoś z polecenia. Odbiegając trochę od tematu studiowanie prawa to bardzo dobry pomysł na życie. Po zdaniu egzaminu na aplikacje, mamy szerokie pole działania. Można chociażby otworzyć własną kancelarię, która z pewnością przyniesie wiele dochodów. A dzisiaj dzięki programom takim jak http://www.mecenasit.pl/kancelarie , prowadzenie jest staje się dużo łatwiejsze.
Na górę

Postautor: szuwarek » 14 sty 2016, o 18:41

Polecam panią Jolantę Kamińską - kompetentna i skuteczna a przede wszystkim człowiek
Na górę

Postautor: mantik » 16 maja 2016, o 11:44

Ciekawa opcja jest tutaj http://www.lextel.pl/life/ . Wykupujesz abonament i masz nieograniczony dostęp do prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Nie trzeba nigdzie chodzić, pytać, umawiać się, a kwota abonamentu jest naprawdę niewielka.Karta dostępu Lextel Life do usług prawnych to idealne rozwiązanie dla całej rodziny.
Na górę

Postautor: KarolAd » 20 maja 2016, o 12:29

W zakresie prawa gospodarczego szczerze polecam radcę prawnego Artura Gorzela, http://kancelaria.gorzel.com.plktóry działa na terenie Lublina, ale posiada także swój odział w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego. w końcu uzyskałam konkretne porady dotyczące prawda podatkowego, współpraca przebiegła bardzo sprawnie, dlatego w pełni polecam działania tej kancelarii..
Na górę

Postautor: nata56 » 29 cze 2016, o 20:02

Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę tej kancelarii advocati-lodz.pl. Dobre jest to, że specjalizują się w naprawdę wielu dziedzinach prawa. Tak rozległa wiedza jest naprawdę przydatna do różnych spraw. Poza tym do takiego prawnika można chodzić za każdym razem, gdy mamy jakiś problem prawny.
Na górę

Postautor: Bonika » 11 lip 2016, o 12:27

Znajomej podczas rozwodu bardzo pomogli oni: Kancelaria Notarialna - Ewa Kuśmierowska & Aneta Sitnicka-Urbaniak
W sumie to udało jej się o wiele więcej wynegocjować niż chciała czy w ogóle o tym myślała.
Na górę

Postautor: kali12 » 13 lip 2016, o 14:31

Z tego, co słyszałam, to bardzo dobrze na takich sprawach zna się Pani Mecenas Aneta Kowalczuk-Stogniew. Na stronie jej kancelarii http://adwokat-aks.pl/ możesz poczytać o jej usługach. Głównie specjalizuje się w prawie spadkowym, ale zajmuje się również innymi dziedzinami prawa.
Na górę

Postautor: kodeks » 13 lip 2016, o 22:47

Na każdym odwiedzonym przez moją osobę forum lokalnym reklamują się dokładnie te same kancelarie, ja rozumiem że się kodeks etyki zmienił i taka chamska i nachalna forma reklamy nie jest już zabroniona ale zlitujcie się mecenasi. Nikt normalny w sprawie rozwodowej czy innym banale nie będzie jeździł do Warszawy, Krakowa czy innego Wrocławia się spotkać ani też nie będzie opłacać waszych kosztów dojazdu. Chyba że reklamujecie e-porady ... to już kompletnie żenada.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2016, o 22:48

Nastał kryzys i w tej branży więc nie ma się co dziwić, że nawet prawnicy łamią zasady kodeksu etycznego. Dobry prawnik nie musi nachalnie, na siłę się reklamować. Tutaj działają zasady,, naturalne". Tym bardziej na takich forach lokalnych jak to. Desperaci którzy się na to decydują to chyba są w makabrycznej sytuacji.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2016, o 04:25

nnnnnnnn pisze:Potrzebuję namiarów na dobrego adwokata z zakresu prawa pracy?


na pewno nie tomaszów ani zamość, lepiej lublin
tutaj ręka ręka myje a wytracisz sie tyle że i totolotek takich sum nie ma
prawnicy
idioci bez finezji
to sie douczyć musi a nie w takim organie pracować
nieuki
leniwce
no i chyba małpy bo tylko od kolegów coś biorą
albo są jeszcze lepsi
a wiecie jaki mają tekst
"bo ja w internecie przeczytałem"
jak w internecie będzie napisane "gówno jest dobre"
to co szympansie, będziesz jadł swoje odchody ??? :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”