Buty od Necia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 mar 2013, o 10:34

Gość pisze:kupić na targu dość tanio, pochodzić aż odpadnie podeszwa i kupić następne... ależ macie problemy :panzielony:

to prawda nie oplaca się kupywać drogich butów bo teraz czy tanie czy drogie to nie ma na nie gwarancji ile pochodzisz ale co tam w Polsce wszystko robią na odwal oszukują ile sie da zrobić byle jak i już.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2013, o 10:57

Reklamujcie ten szajs i albo naprawią buty, wymienią lub zwrócą pieniądze. Mają 14 dni na rozpatrzeni reklamacji. Jak nie uznają to odwołujcie się. Reklamowałem buty 3 razy. 2 razy odrzucili mi reklamację a ja odwołałem się. Trzy razy zwrócono mi pieniądze.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2013, o 11:12

Na buty skórzane porządnej firmy czy dziecięce czy dla dorosłych zawsze mają gwarancję.
Na górę

Postautor: majka23 » 6 kwie 2017, o 12:03

Markowe obuwie jest na gwarancji. A z doświadczenia wiem, że raczej się nie psuje. Jeśli zainwestujemy w dobre obuwie dziecięce np. Reebok Classic https://retrokicks.pl/pol_m_DZIECIECE_R ... c-221.html to raczej nie będzie z nim żadnych problemów. A druga rzecz, że takie buty markowe są dużo bardziej przyjazne dla stopy dziecka.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2017, o 21:52

Raz kupiłam tanie buty dla dziecka i stopa się tak synowi odparzyła że mu skóra schodziła ze stóp. Nie kupujcie badziewnych butów bo potem więcej wydacie na leki i ortopedę.
Na górę

Postautor: freska » 29 cze 2017, o 17:23

Ja mojej córce, która ma 15 lat kupuję buty tutaj https://multu.pl/kobiety-home , od nie dawna co prawda, ale teraz jak pojechała na obóz kupiłam jej 3 pary, mówi że świetne są i koleżanki pytają gdzie kupiła.
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2017, o 08:04

Witam.
Chciałbym podzielić się spostrzeżeniami na temat sklepów z obuwiem pana Necia przy sklepach Centrum. Otóż nie dalej jak tydzień przed świętami Bożego Narodzenia ur kupiłam dziecku buty za 100,00 i już dzisiaj musiałam kupić następne tym razem poszłam do sklepu nad Stokrotką. U Necia buty po niespełna 3 miesiącach podeszwy odklejone, wkładki - totalne błoto w środku. Skórka wierzchnia starta. Nie wiem co mnie podkusiło ale już wcześniej kupiłam tam buty dla siebie za 150 ( miałam je 2 tygodnie) i niczym się nie różniły od tych dla dziecka. Niestety ale już tam butów nie kupię. Nie wiem czy ten Pan kupuje na giełdzie za 10 zł i wkłada do pudełek po droższych butach czy co?. Słyszałam ostatnio od innych że wcale nie lepiej kupili. Niestety jestem zmuszona wystawić negatywny komentarz tak jak na allegro- NIEOLECAM
Ja mam zgoła odmienne doświadczenia. Kupowałam tam buty wielokrotnie i żadnych nie reklamowałam. Faktem jet, że kupowałam buty skórzane, ale było i tak, że kupowałam znane sobie buty po przecenach. I tak np. pantofelki skórzane, które np. trzy lata temu kupiłam za 130 zł, po dwóch latach (takie same) kupiłam przecenione na 29 zł. I buty nie do zdarcia. Kozaki kupowałam tam dwa razy. Te pierwsze mają już ok. 5 lat, ale szkoda wyrzucić, bo jeszcze są dobre. Te drugie mam dwa lata i też nie mam im nic do zarzucenia. A muszę dodać, że buty używane są codziennie; nie są to "buty kościołowo - niedzielne". Tak więc nie wiem od czego to zależy.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2017, o 15:07

normalne buty, jak w każdym innym sklepie
Na górę

Postautor: ada32 » 1 sie 2017, o 17:46

To nie lepiej kupować tutaj https://www.apia.com/pl_pl/damskie-buty-c.html ? Macie pewność co do jakości i ceny są ok. Poza tym mają najmodniejsze wzory i kolory. Apia ma również sklepy stacjonarne w największych miastach w Polsce. Warto zerknąć tam i zastanowić się nad zakupem.
Na górę

Postautor: agniesia » 4 sie 2017, o 11:00

Najczęściej kupuję buty w sieci. Nie mam siły, nerwów, ani czasu na bieganie po sklepach. A tak zamówienie dostarczają mi prosto do pracy. Wczoraj kupiłam białe trampki converse Obrazek z Limango. Zawsze chciałam takie mieć. Zamówiłam od razu jak zobaczyłam, że są w promocji. W tym sklepie mają też dużo innych butów.
Na górę

Postautor: iwka1 » 2 kwie 2018, o 00:21

Patrzcie jakie tutaj https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html mają czółenka! Mega! Zamiast chodzić po stacjonarnych sklepach, to lepiej zajrzeć do netu. Jest spory wybór i ceny znacznie niższe. Niewątpliwie w ten sposób można naprawdę wiele zaoszczędzić i zrobić fajne zakupy.
Na górę

Postautor: Roman77 » 25 maja 2018, o 08:19

Ja nie lubię kurczowo trzymać się jednej marki, bo to jak dla mnie ogromne ograniczenie. Skoro na rynku jest wiele sklepów, to dlaczego kupować tylko w jednym? Zazwyczaj zakupy robię w internecie, a dostarcza mi je gls. Cenniki takich dostaw teraz są na tyle korzystne, że każdy na tym zyskuje. Zresztą sami sprawdźcie.
Na górę

Postautor: friend » 27 wrz 2018, o 23:27

ja też raczej patrzę na wzór i cenę niż na samą markę. spory wybór zawssze jest w https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-12849 ... -zima.html , w zasadzie to mój ulubiony sklep z butami. nie ma sytuacji, abym nie znalazła czegoś interesującego
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”