salon fryzjersko-kosmetyczny jaki najlepszy ??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 paź 2011, o 14:06

w TL nie ma dobrego salonu kosmetycznego! ceny sa również jak z KOSMOSU!!
polecam jeden fajny w Zamościu na ul. Orla 1/3 salon sie nazywa "Marilyn"
Naprawde świetna obsługa i Tanio;)
Robiłam tam ostatnio rzęsy metodą 1:1 za 80zł! i byłam zachwycona!! Dziewczyna zrobił je przepieknie i w niecałe 45 minut;)
Na górę

Postautor: malibu » 6 lut 2012, o 07:47

hej , sluchajcie chcialabym zapytac jaki salon fryzjersko kosmetyczny jest najlepszy ? chodzi mi glownie o zrobienie ladnej trwalej i doczepienie rzesz ! pomocyyy!! i podajcie ceny jak cos z gory dzieki
Na górę

Postautor: anima » 6 lut 2012, o 08:56

co do trwalej to nie wiem gdzie mozna zrobic najlepsza , ale jesli chodzi o tanie i dobrze zrobione rzesy to u Wioletty Zinko ona ma zaklad na przeciwko dworca od wewnetrznej strony (taki zielony budynek tam jest tez pierogarnia jakis sklep z butami) robilam u niej jestem mocno zadowolona i cena 55zł !!! to ci moge polecic , co do trwałej niestety nie wiem :-P
Na górę

Postautor: Ivmendez » 6 lut 2012, o 13:02

Ile trzymały się te rzęsy?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2012, o 13:50

15 minut. A później musiałam na ślinę kleić i wytrzymały ze 2 godziny.
Na górę

Postautor: anima » 6 lut 2012, o 15:44

dziwne , mi sie jeszcze trzymaja zrobilam je dokladnie 10 dni temu ;) i sa sliczne ... nie wiem moze uzywalas kredki czarnej tlustej?? bo nie mozna chyba kredki przynjamniej tak mi tam powiedziano ;) maluje oczy (chodzi o gorna powieke) eyelinerem a dolna normqalnie kredka i super sie trzymaja powaznie
Na górę

Postautor: viue » 6 lut 2012, o 15:51

Nom , zgadzam się tam robią ok rzęsy . Bylam , spróbowałam ide jeszcze raz w czwartek na uzupelnienie. Uzupelniam po 14 dniach bo juz mam ubytki lekkie. Co do ceny jak mi kolezanka powiedziala ze tak tanio , myslalam ze to jakis shiit ale okazalo sie ze gosciowka jest nowa i dlatego tak tanio. Ja jeszcze korzystam u niej z hybrydow bo mialam straszne paznokcie obgryzalam i bla bla bla a tu teraz prosze dlugie mocne zdrowe paznokcie . Chodzilam na hybrydy na kosciuszki ale tam drogo a u tej wiollety zinko taniej i sie wiecej trzymaja
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2012, o 20:19

A innych salonów kosmetycznych to nie ma ;)
Na górę

Postautor: gosc99 » 7 lut 2012, o 20:45

witam. A co sądzicie o la beauty czy jakos tak bo jestem w tomaszowie i widziałam na lwowskiej taki salon pytałam koleżanek i opinie są rózne. A chciałabym zrobić doczepiane pasma i paznkocie... pomóżcie bo nie chciałabym żeby mi to schrzaniono a i jakie ceny...
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2012, o 21:28

viue pisze:Nom , zgadzam się tam robią ok rzęsy . Bylam , spróbowałam ide jeszcze raz w czwartek na uzupelnienie. Uzupelniam po 14 dniach bo juz mam ubytki lekkie. Co do ceny jak mi kolezanka powiedziala ze tak tanio , myslalam ze to jakis shiit ale okazalo sie ze gosciowka jest nowa i dlatego tak tanio. Ja jeszcze korzystam u niej z hybrydow bo mialam straszne paznokcie obgryzalam i bla bla bla a tu teraz prosze dlugie mocne zdrowe paznokcie . Chodzilam na hybrydy na kosciuszki ale tam drogo a u tej wiollety zinko taniej i sie wiecej trzymaja


Pani Zinko szkoda sie tak produkować bo i tak juz pewnie pani na walizkach siedzi. Dziękuje za spieprzenie włosów. pozdrawiam.
Na górę

Postautor: corinne » 10 lut 2012, o 13:52

Każda klientka ma swoje upodobania i preferencje, ale obiektywnie mogę powiedzieć, że po wizycie w salonie p. Wioletty Zinko jestem bardzo zadowolona. Sam zakład bije na głowę wiele tomaszowskich tzw. salonów - jest urządzony nowocześnie i z klasą, której jak wiadomo, nie kupi się za żadne pieniądze. Właścicielka bardzo kontaktowa i sympatyczna, strzyżenie i czesanie potrafi dostosować do klientki - tak było w moim przypadku. Dysponuje też sauną do włosów i nowoczesnymi preparatami odbudowującymi włosy. Można się umówić, ale z pewnością nikt nie zostanie odesłany i potraktowany nieprzychylnym burknięciem, jak to bywa w niektórych miejscach. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2012, o 17:36

Pani Zinko szkoda sie tak produkować bo i tak juz pewnie pani na walizkach siedzi. Dziękuje za spieprzenie włosów. pozdrawiam.[/quote]

a co sie stało?
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2012, o 23:29

tam nikt nie chodzi ! ona sie reklamuje na forum. juz zwija manele.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2012, o 18:06

To który salon drogie panie polecają ?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2012, o 20:52

Ja osobiście korzystam z usług pani Rak w PINK
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”