co dalej z tomaszowskim PKS?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 mar 2015, o 22:38

Przyjmują do pracy??!!
praca@pts.tomaszow-lub.pl
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2015, o 23:06

Gość pisze:Przyjmują do pracy??!!
praca@pts.tomaszow-lub.pl

Zauważ że to nie PKS :lol: Tylko jakiś nowy twór po PKS :D
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2015, o 23:22

Ale co nie płacą? jak pks czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2015, o 07:58

Gość pisze:Ale co nie płacą? jak pks czy co?

Proste że nie będą płacić jak w PKSie i będą też patrzeć na ręce czy przypadkiem ktoś ropy nie przytula do swojego diselka - dotychczasowy pracownik PKS nie ma czego tam szukać bo dostanie tylko suchą pensje
Całkowicie bez sensu
Na górę

Postautor: TADZIO » 10 cze 2015, o 20:08

STELAN pisze:Od grudnia przewozy realizuje PKS Radomsko, wozami PKS TL :roll:

STELAN albo STELMACH ZDZISLAW EWA co wy mozecie realizowac bez zabezpieczenia od strony technicznej mechanika nie masz kierowca lezy na placu pod autobusem i naprawia jak moze zatrudniasz na umowe zlecenie 600 zl brutto a to do niczego sie nie liczy pracuja u ciebie tylko zdesperowane przydupasy ale zostalo ich tak malo ze nie maja juz na kogo donosic dzisiaj zmienia sie glowny prokurator moze i ten ktory zajmuje sie przekretami WODROLU tez sie zmieni i w koncu wyplaca zalegle pieniadze bylym pracownikom PKS a do LIDLA na bylej bazie PKS nie chodzcie na zakupy bo to jak mowi kiepski wzod na zdrowym organizmie narodu pozdrawiam wszystkich czytajacych a szczegolnie STELANA
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2015, o 23:18

TADZIO pisze:
STELAN pisze:Od grudnia przewozy realizuje PKS Radomsko, wozami PKS TL :roll:

STELAN albo STELMACH ZDZISLAW EWA co wy mozecie realizowac bez zabezpieczenia od strony technicznej mechanika nie masz kierowca lezy na placu pod autobusem i naprawia jak moze zatrudniasz na umowe zlecenie 600 zl brutto a to do niczego sie nie liczy pracuja u ciebie tylko zdesperowane przydupasy ale zostalo ich tak malo ze nie maja juz na kogo donosic dzisiaj zmienia sie glowny prokurator moze i ten ktory zajmuje sie przekretami WODROLU tez sie zmieni i w koncu wyplaca zalegle pieniadze bylym pracownikom PKS a do LIDLA na bylej bazie PKS nie chodzcie na zakupy bo to jak mowi kiepski wzod na zdrowym organizmie narodu pozdrawiam wszystkich czytajacych a szczegolnie STELANA

Byłym pracownikom PKS polecam artykół w ostatnim wydaniu Tygodnika Zamojskiego.Źenujące że po tak długim czasie od oststniej informacji na temat "przekręt w tomaszowskim PKS"autor artykułu powtarza informacje z ponad pól roku temu.Nic nowego od tamtej chwili się nie wyjaśniło mimo iż sprawa jest tak prosta?Czyżby kolejna afera zamieciona pod dywan?Jużdawno winni powinni ponieść zasłużoną karę.LIDL to niewypał na rynku lokalnym.Dobrze że tak się stało bo nigdy nie buduje się własnego szczęścia na cudzej krzywdzie.Byłem tam i słyszałem wypowiedzi zawiedzionych klientów."Pierwszy i ostatni raz tutaj" :lol:
Pani St. która donosiła na wszystkich dzisiaj będąc na zasiłku dla bezrobotnych dalej pracuje pokryjomu dla Wodrolu.
Może należałoby się tej pani odwdzięczyć i też donieść na nią do UP?
Na górę

Postautor: Misiu » 31 mar 2016, o 01:09

Wodrol uratował PKS przekształcając go w PTS kierowcy jeżdżą z PKSu i robią te same linie co robił PKS . Wł jest Agnieszka Sieracka z Wodrolu.Radomsko jest od stycznia w upadłości a PTS posiada tabor w formie 8-10 pojazdów po PKS ma 3 busy i 2 autosany.strona www nawet przekierowuje na pts i jest przerobiona z pksu. www.pks.Tomaszów-lub.pl
Na górę

Postautor: bodzio » 21 wrz 2017, o 20:39

Pytam jako zwykly czlowiek i obserwator czy nie mozna bylo oddac dworca za przyslowiowa zlotowke wrzedu miasta ktory by w zamian za utrzymanie i konserwacje dworca wpuszczal za oplata na stanowiska dla autobusow wszystkich przewoznikow a podrozni mieliby normalne toatety w zimie dach nad glowa wiem ze wodrol pomiot psl-u dworzec wzial za darmo wiekszosc winy lezy po stronie wladz w tomaszowie ktore jezdrza limuzynami a ich wyborcy ha ha.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2017, o 22:58

Pytam jako zwykly czlowiek i obserwator czy nie mozna bylo oddac dworca za przyslowiowa zlotowke wrzedu miasta ktory by w zamian za utrzymanie i konserwacje dworca wpuszczal za oplata na stanowiska dla autobusow wszystkich przewoznikow a podrozni mieliby normalne toatety w zimie dach nad glowa wiem ze wodrol pomiot psl-u dworzec wzial za darmo wiekszosc winy lezy po stronie wladz w tomaszowie ktore jezdrza limuzynami a ich wyborcy ha ha.
w tym co napisałeś jest choć jedno zdanie zgodne z logiką? kto miał oddać władzom miasta skoro skorzystała spółka jak piszesz jednej z partii?

Prezesem PKS Wschód i Lubelskich Dworców w latach 2007-2013 była Teresa Królikowska, działaczka PSL-u. W kwietniu 2013 r. miesiąc po sprzedaży PKS Tomaszów Wodrolowi odeszła z firmy, zostając dyrektorem lubelskiego oddziału KRUS.

http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,4872 ... z_lat.html

I oni mieli oddać za złotówkę dworzec miastu w którym rządzi PIS? ty myślisz trochę? była taka propozycja a władze miasta odmówiły? wymyślisz coś i pod to dostosowujesz swoją teorię
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2017, o 07:47

Niech woś kupi bo ludzie stoją i mokną
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2017, o 08:11

a kto za darmo oddał spółce PKS Wschód tomaszowski PKS wszystkie nieruchomości i tabor?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2017, o 09:45

a kto za darmo oddał spółce PKS Wschód tomaszowski PKS wszystkie nieruchomości i tabor?
Przyjechało kilka osob do mnie na wesele z ktorymi pracuje w Radomiu,a nastepnie odjezdzali w roznych godzinach z tego,,,otwartego"" dworca przy strugach deszczu.To co uslyszalam od nich to nie bede przytaczal bo zlikwiduja post na niecenzuralne slowa, wstyd mi , ze na cala Polske (ludzie sa z roznych miejscowosci) poszła tak zła opinia i reklama mojego miasta, ale jestem tego samego zdania co oni i chyba nie tylko ja.Tylu przewoznikow i nic z tym nie robia TO WSTYD panowie !!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2017, o 10:11

a kto za darmo oddał spółce PKS Wschód tomaszowski PKS wszystkie nieruchomości i tabor?

A była propozycja spółki pracowniczej? Była. Ale z 1/3 trzeba było wtedy zwolnić,sprzedać plac i kupić z 10 busików.

jakos protestów przeciw wejściu w PKS Wschód nie było. wszyscy myśleli że będzie jak było.
Na górę

Postautor: stefan17 » 27 wrz 2017, o 15:26

Mam nadzieję, że na tym wszystkim nie stracą mieszkańcy Tomaszowa. Te wszystkie zmiany według mnie są niepotrzebne, i jak najszybciej powinny być uporządkowane.
Na górę

Postautor: Trep » 4 paź 2017, o 06:04

To wszystko wina PiS
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”