Niedziela na quadzie szukamy chętnych

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Quad » 13 cze 2011, o 11:50

Tytuł: Niedziela na quadzie szukamy chętnych
Napisane: minutę temu
Zgłoś post Cytuj
Witam Od kilku tygodni latamy z kolegami na Quadach (oczywiście w dni które są wolne od pracy) .A quad to takie odstresowanie się od całego tygodnia:):):):)Znamy kilka ciekawych tras jedne lekkie inne (powiem tak trzeba myć się razem z Quadem) żona nie chce mnie do domu wpuścić by się przebrać.Nie jeździmy po przyrodzie :):) Nie niszczymy runa.
I jak w temacie szukamy chętnych na taki wypad.Na tygodniu brak czasu by gdzieś dalej pojechać. Zostaje tylko sobota lub niedziela.
Więc jeśli ktoś nie ma zamiaru siedzieć w niedzielę przed telewizorem ma quada zapraszamy na wyprawę:):).Jest w wśród nas kolega który ma wypożyczalnie Quadów za cenę do dogadania może pożyczyć (cena będzie promocyjna bo quadzik będzie pod okiem właściciela)
Termin następnej wyprawy .
Niedziela godzina 10 rano Biała Góra.
Trasa do ustalenia jak zawsze w ostatniej chwili. Pod koniec wyprawy rozpalamy ognisko i do domku.
Będę odwiedzał forum wieczorkami i postaram się odpowiedzieć na pytania. Oczywiście jak będą :):):):)
Na górę

Postautor: ZAINTERESOWANY » 13 cze 2011, o 14:21

Jeżeli mam 16 lat tez moge się zapisać ?? Mam własnego quada 1200 pojemności wiec ??
Na górę

Postautor: a » 13 cze 2011, o 19:23

spory ten twój quad 1200 pojemności :lol: a jakimi quadami śmigacie bo tez jestem zainteresowany
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2011, o 19:35

też bym sie może dołączył jak bede miał czas ale crosem
Na górę

Postautor: Quad » 13 cze 2011, o 20:59

Quady jak kłady 250 ,300 ,400. Kymco , Lucky Star,suzuki. Jak pisałem zapraszam w niedziele bo wtedy mamy wolne od pracy i czas na las:).
Na górę

Postautor: hfuuf » 14 cze 2011, o 18:26

quadowcy :lol: quady pisza przez k :lol:
Na górę

Postautor: Borsuk » 15 cze 2011, o 16:44

będę z kumplami w niedzielę w umówionym miejscu i godzinie... jeśli pójdzie dobrze to będzie nas 4 quady i jeden cross KTM ..tak jak pisałeś,,,,trasę ustalimy na miejscu..my tez mamy swoje miejscówki więc pogadamy i ustalimy gdzie lepiej jechać..My jeżdzimy na quadach przeprawowych i przeważnie szukamy błota 8)
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2011, o 18:48

jestem zainteresowany, nie mam quada interesuje mnie wypożyczenie od twojego kolegi, czyli jakis namiar na kolege lub kwota jaka kolega oczekuje za taka wyprawe
Na górę

Postautor: ee » 15 cze 2011, o 19:28

http://www.rozquad.com. chyba o to chodzi
Na górę

Postautor: Quad » 16 cze 2011, o 11:59

Hmm widzę że jest kilku chętnych.
Co do wypożyczenia cenę dogadasz na miejscu myślę że będzie taniej jak na tej ofercie. Ale trzeba liczyć to że eksploatacja ATV jest jednak droga. Przez Niedziele (4-5 godzin jady) spali z 18l paliwa. Ale to mały wydatek w porównaniu z serwisem ATV . Oleje filtry ja zmieniam co 1000km .Czyli co 1.5 miesiąca :):):):).Ale przez te 1000km ATV dostanie tak w du...e jak samochodzik przez 10000km.
Oleje jakie stosuje się to identyczne jak w nowych ścigaczach (swoje kosztują)
Dlatego ktoś kto wypożycza bierze pod uwagę koszty paliwa ,eksploatacji i pewnie by zarobił za dzień ze 100zł:):):):):). Ale jak pisałem zadzwoń do kolesia i się dogadasz co do ceny może będzie Ci pasowała. Z tego co wiem ma on już tylko dwa ATV Jednym będzie pewnie sam jeździł a jednego będzie mógł wypożyczyć. Jak się nie dodzwonisz do niego napisz na forum znajdę Ci prywatny numer.
Na górę

Postautor: ghh » 17 cze 2011, o 11:46

18 l paliwa przez 4 godz. ? człowieku to ty chyba traktorem nie quadem jeździsz miałem przeprawówke 660 ,sportowego 400 i owszem 18 litrów paliwa 660 spaliła mi przez cały dzień jazdy w terenie a nie 4 godz :lol: a lucky star 250 czy 300 na pewno tyle nie spali coś oszukujesz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2011, o 14:55

Dla twojej wiadomości:
“Biała Góra“ – jest użytkiem ekologicznym (uchwała Rady Gminy w Tomaszowie Lub. -użytek zlokalizowany na południowym stoku wzgórza między miejscowościami Jóstynówka i Majdan Górny ( gm. Tomaszów Lub.). Powierzchnia użytku – 20 ha. Jest to zbiorowisko roślinności kserotermicznej (popularnie nazywanej kresową) z licznymi gatunkami rzadkimi i chronionymi. Występuje tu między innymi: wisienka karłowata, miłek wiosenny, len złocisty, zawilec wielkokwiatowy, powojnik prosty, ożota zwyczajna, ostrożeń panoński, oman wąskolistny)– jest to jedna z form ochrony przyrody w Polsce w brzmieniu ustawy o ochronie przyrody. Uznanie terenu za użytek ekologiczny skutkuje wprowadzeniem na tym terenie odpowiednich zakazów których naruszenie jest wykroczeniem.

Pomimo twojego zapewnienia że „Nie jeździmy po przyrodzie :) Nie niszczymy runa” organizowanie tam toru dla quadów i KTM-ów jest wykroczeniem.
Postaram się abyś za organizowanie egoistycznego rodzaju rekreację odpowiedział!
Na górę

Postautor: kosiba » 17 cze 2011, o 18:09

Jazda po Białej Górze ???---i nie niszczę przyrody.Za taki wyczyn sankcje bankowe.
Na górę

Postautor: abc » 17 cze 2011, o 20:18

A kto powiedzial ze jezdza po Bialej Gorze???????
Czytaj dobrze że spotkanie pod Biala Gora a nie jazda po niej!!!!!!


A z tego co sie orientuje to do tego goscia z quadami trzeba dzwonic z dzien wczesniej i sie umawiac na wyporzyczenie. Bo sam chlopak jezdzi z calym sprzetem w roznie miejsca i wypożycza. Wiec dzwoncie wczesniej!!!

No i milej jazdy chlopaki:)
Na górę

Postautor: rrr » 17 cze 2011, o 20:24

o i sobie pojeździliśmy...:( wiatraki nie, quady nie, jeszcze troche to chodzić po trawie zabronią
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”