LPG

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: elquatro » 20 kwie 2011, o 01:16

Witam moze mi ktos powiedziec gdzie w Tomaszowie lub okolicy jest ktos kto sprawnie zainstaluje instalacje gazowa do auta?
Na górę

Postautor: Jedker » 20 kwie 2011, o 02:40

Polecam Auto Gaz w Zamościu. Osobiscie tam nie zakładałem instalacji lecz tylko mi naprawiali ale z tego co widziałem jak chłopaki podchodzą do tematu i ilu klientów mają to lepiej zakładać tam niż u nas w Tomaszowie
Na górę

Postautor: elquatro » 20 kwie 2011, o 13:26

Jedker pisze:Polecam Auto Gaz w Zamościu. Osobiscie tam nie zakładałem instalacji lecz tylko mi naprawiali ale z tego co widziałem jak chłopaki podchodzą do tematu i ilu klientów mają to lepiej zakładać tam niż u nas w Tomaszowie

Moglbys podac jakies blizsze informacje ?.Dzieki z gory
Na górę

Postautor: mamLPG » 20 kwie 2011, o 13:31

viewtopic.php?f=23&t=31887

wystarczy poszukać, ale widzę że masz kaprawe oczy to ci podam namiary na zumi.pl:
http://www.zumi.pl/73066,PHU_Auto_M_Gaz ... firma.html
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2011, o 13:39

Gutek jedź do Zamościa ul .Graniczna Nazwisko Malec.
Zawsze tam do wszystkiego zakładam i nawet maski nie otwieram.Zapominam ze mam gaz
W Tomaszowie tylko strojenia, ustawiania (same problemy).
Myślę że do Twojej H..... cztery wtryski
Instalacja sekwencyjna stag 300+
Butla w kole
jakieś nowe wtryski
koszt ok 2000zł
I pewne że działa:):):)
Nie zakładaj czasem w TL u S i u B
Tam jak pisałem strojenia ustawianie i dalej dupa
A jak coś zadzwoń do mnie N..... to Ci to w Zamościu załatwię w jeden dzień.(znam gościa)
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: elquatro » 21 kwie 2011, o 01:41

mamLPG pisze:http://tomaszow.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=31887

wystarczy poszukać, ale widzę że masz kaprawe oczy to ci podam namiary na zumi.pl:
http://www.zumi.pl/73066,PHU_Auto_M_Gaz ... firma.html

Nie mam czasu na szukanie i nie cofam sie w stecz,A zumi to znam tylko z nazwy nie uzywam tego bo jest mi to niestety nie potrzebne tu gdzi ejestem,Sorki,Ale dzieki za pomoc
Na górę

Postautor: elquatro » 21 kwie 2011, o 01:44

Gość pisze:Gutek jedź do Zamościa ul .Graniczna Nazwisko Malec.
Zawsze tam do wszystkiego zakładam i nawet maski nie otwieram.Zapominam ze mam gaz
W Tomaszowie tylko strojenia, ustawiania (same problemy).
Myślę że do Twojej H..... cztery wtryski
Instalacja sekwencyjna stag 300+
Butla w kole
jakieś nowe wtryski
koszt ok 2000zł
I pewne że działa:):):)
Nie zakładaj czasem w TL u S i u B
Tam jak pisałem strojenia ustawianie i dalej dupa
A jak coś zadzwoń do mnie N..... to Ci to w Zamościu załatwię w jeden dzień.(znam gościa)
Pozdrawiam

OK dzieki ,Napisz mi na GG co i jak bo moze bym wstawil do H... Ale wiem ze w TL to moga tylko w Polonezach instalowac.:)
Na górę

Postautor: elquatro » 21 kwie 2011, o 01:50

elquatro pisze:
Gość pisze:Gutek jedź do Zamościa ul .Graniczna Nazwisko Malec.
Zawsze tam do wszystkiego zakładam i nawet maski nie otwieram.Zapominam ze mam gaz
W Tomaszowie tylko strojenia, ustawiania (same problemy).
Myślę że do Twojej H..... cztery wtryski
Instalacja sekwencyjna stag 300+
Butla w kole
jakieś nowe wtryski
koszt ok 2000zł
I pewne że działa:):):)
Nie zakładaj czasem w TL u S i u B
Tam jak pisałem strojenia ustawianie i dalej dupa
A jak coś zadzwoń do mnie N..... to Ci to w Zamościu załatwię w jeden dzień.(znam gościa)
Pozdrawiam

OK dzieki ,Napisz mi na GG co i jak bo moze bym wstawil do H... Ale wiem ze w TL to moga tylko w Polonezach instalowac.:)
Ahaa no i ja osobiscie nie mam jak tam pojechac wiec musze wszystko ustalic by wyslac tam kogos z moim autem.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2011, o 12:16

Ty Gucie masz mój nr gg i tel Tu Niu.... Jak coś dzwoń pisz itd.
Podaj mi dokładny model Twojego samochodu silnik jaki wtrysk?
Ja Ci powiem wtedy dokładna cenę W Następnym tygodniu po świętach będę jechał wymieniać tam filterki mogę podstawić tam Twój samochodzik.
Trwa to tam dokładnie jeden dzień Podstawiasz samochód rano wieczorkiem masz na 100%gotowy. Po 20000-30000km jedziesz na wymianę filterków koszt ok 70zł Jak cos dzwoń pisz.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: elquatro » 21 kwie 2011, o 13:27

Gość pisze:Ty Gucie masz mój nr gg i tel Tu Niu.... Jak coś dzwoń pisz itd.
Podaj mi dokładny model Twojego samochodu silnik jaki wtrysk?
Ja Ci powiem wtedy dokładna cenę W Następnym tygodniu po świętach będę jechał wymieniać tam filterki mogę podstawić tam Twój samochodzik.
Trwa to tam dokładnie jeden dzień Podstawiasz samochód rano wieczorkiem masz na 100%gotowy. Po 20000-30000km jedziesz na wymianę filterków koszt ok 70zł Jak cos dzwoń pisz.Pozdrawiam

ok Niu.....k.odezwe sie .dzieki
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”