TL---Warszawa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 17:57

Witam .. mam takie pytanko ... W ktorym rejonie W.wy staje bus Big stara ?? Chodzi mi czy warszawa wschodnia czy zachodnia ?? i czy daleko do dworca kolejowego ???
Na górę

Postautor: DD » 19 kwie 2011, o 18:04

Jaja sobie robisz/ W Wawce nigdy nie byłeś? BigBus staje tuż pod Pałacem Kultury, czyli od Dworca Centralnego PKP ok 200metrów!
Na górę

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 18:30

No ale to jest w.wa wschodnia czy zachodnia ??
Na górę

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 18:34

No wlasnie nie byłem... ;/ ciezko odpowiedziec ??
Na górę

Postautor: z pewnością ja » 19 kwie 2011, o 18:39

Pafel pisze:No ale to jest w.wa wschodnia czy zachodnia ??



ani jedno, ani drugie... to jest w centrum, tak jak wyżej ktoś napisał - bardzo blisko Dworca Centralnego
Na górę

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 18:51

Chodzi mi o polaczenie z W.wy do Gdyni ... a na e.podroznik pociagi w rozpisce sa albo z wschodniego albo zachodniego .. wiec dlatego pytam ...
Na górę

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 19:02

Moze inaczej ... czy daleko jest na ten dworzec wschodni albo zachodni ??? na ktory blizej bo naprawde z centralnego do gdyni jest malo polaczen ...
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2011, o 19:04

Jeśli twój pociąg nie zatrzymuje się na Dworcu Centralnym w Warszawie, to możesz z Dworca Warszawa Śródmieście (znajdującym się przy Pałacu Kultury) dojechać do każdego z wymienionych przez Ciebie dworców kolejką podmiejską...

Słyszałam, że dobre jest też połączenie kolejowe z Lublina do Gdyni...
Na górę

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 19:21

Tak ??? O widzisz to fajnie wiedziec ;) dzieki wielkie za info ;)
Na górę

Postautor: Pafel » 19 kwie 2011, o 19:23

Z tego co widze to sa 2 ... ;/ 7.03 i 17.40
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2011, o 19:56

Weź taksę, ja nie raz jeździłam z walizami z centrum w okolice zachodniego i płaciłam około 17-20 zł
Na górę

Postautor: z pewnością ja » 19 kwie 2011, o 20:05

Wg mojej wiedzy pociągi jadące do Gdyni zatrzymują się kolejno na Dworcu Wschodnim Centralnym i Zachodnim. Pociąg jadący ze Wschodniego nie ma możliwości ominąć Centralnego...
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2011, o 22:25

doczytaj ten rozkład, ale przez centralny na stówkę będzie przejeżdżał nawet jak wyjedzie z wschodniej czy tam zachodniej warszawy, bez różnicy.

jak facet nie zna warszawy to nie ma co się w taksówki bawić (które fakt faktem pod samymi złotymi stoją, no ale, szkoda kasy). wysiada pod pałacem, wali 200metrów pod centralny i jazda.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2011, o 23:11

Jest jeszcze BUS z Lublina do Gdańska.
Przystanek na ul. Ruskiej, tam gdzie zatrzymuje się w Lublinie Big-BUS.
Godziny odjazdu z Lublina - 7.40 oraz 20.30.
Telefon do przewoźnika: 505 442 999 lub 505 442 929 (mam nadzieję, że aktualne...).
Na górę

Postautor: Dzizys » 19 kwie 2011, o 23:57

Czy Wy jeszcze wierzycie w jakiekolwiek internetowe rozkłady? Przecież nawet papierowe rozkłady jazdy wiszące na Centralnym są pełne błędów! Więc co dopiero jakieś popierdołki na necie.
Pojechać na centralny, z niego odchodzi WSZYSTKO!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”