remont mieszkania

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: remont » 15 kwie 2011, o 23:27

Witam,
Po świętach zamierzam zacząć gruntowny remont mieszkania (łazienki, kuchnia, salon itd.). Może mi ktoś poradzić jakiś sklep w Tomaszowie. Interesują mnie m. in. fajne płytki, panele, farby. A może lepiej pojechać do Zamościa do marketów. Pomóżcie
Na górę

Postautor: mmmhhhh » 16 kwie 2011, o 07:01

zamość merkury market ceny o 30 do 50 % niższe niz w tomasowskich hurtowniach
wiem bo sam sprawdziłem
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2011, o 09:51

Racja. W Tomaszowie jest drożyzna więc jeśli planujesz "grubszy" remont to polataj po Zamościu i porównaj ceny a na pewno sporo zaoszczędzisz.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2011, o 16:07

I przy większych zakupach dostaniesz rabat, a w Tomaszowie wybór niewielki i o 1/3 drożej!
Na górę

Postautor: janek756 » 16 kwie 2011, o 20:08

Qrde nie wiem jak z tymi marketami bo słyszałem już różne opinie, ale skoro mogą być aż takie różnice w cenie...? Teraz to już sam nie wiem. miałem nadzieje że nie trzeba będzie nigdzie jeździć. Znajomy mówił mi coś o jakimś sklepie w Tomaszowie na Łaszczowieckiej- radmak czy coś takiego? Znacie?Był tam ktoś? Dzięki za podpowiedzi :)
Na górę

Postautor: janiu » 16 kwie 2011, o 21:09

Witam Wszystkich!
Ja zajmuję się remontami na co dzień i powiem,że jak ktoś chce śmigać za każdą głupotą w trakcie remontu po Zamościu to pozazdrościć wykonawcy tylko.W czasie remontu wątpliwe jest aby inwestor sam zajmował się dowozem materiału.Ja codziennie przez cały remont jeżdżę po sklepach i biorę na tz.WZ-tki materiały.Nikt jeszcze nie kupił wszystkiego od razu za pierwszym razem.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: janiu » 16 kwie 2011, o 21:32

janiu pisze:Witam Wszystkich!
Ja zajmuję się remontami na co dzień i powiem,że jak ktoś chce śmigać za każdą głupotą w trakcie remontu po Zamościu to pozazdrościć wykonawcy tylko.W czasie remontu wątpliwe jest aby inwestor sam zajmował się dowozem materiału.Ja codziennie przez cały remont jeżdżę po sklepach i biorę na tz.WZ-tki materiały.Nikt jeszcze nie kupił wszystkiego od razu za pierwszym razem.
Pozdrawiam

Polecam sklep na przeciwko Dworca PKS mają dobre ceny i jest wszystko co potrzeba do remontu.Można porównać ceny z Zamościem.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 00:24

janek756 pisze:Qrde nie wiem jak z tymi marketami bo słyszałem już różne opinie, ale skoro mogą być aż takie różnice w cenie...? Teraz to już sam nie wiem. miałem nadzieje że nie trzeba będzie nigdzie jeździć. Znajomy mówił mi coś o jakimś sklepie w Tomaszowie na Łaszczowieckiej- radmak czy coś takiego? Znacie?Był tam ktoś? Dzięki za podpowiedzi :)




nie polecam ani Radmarku ani sklepu naprzeciw dworca maja jedne z najwyższych cen w Tomaszowie drogie materiały , polecam PSB Metbud w zamosciu bo i RAD MARK I firma naprzeciwko dworca sie tam zaopatruja
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 00:29

janiu pisze:Witam Wszystkich!
Ja zajmuję się remontami na co dzień i powiem,że jak ktoś chce śmigać za każdą głupotą w trakcie remontu po Zamościu to pozazdrościć wykonawcy tylko.W czasie remontu wątpliwe jest aby inwestor sam zajmował się dowozem materiału.Ja codziennie przez cały remont jeżdżę po sklepach i biorę na tz.WZ-tki materiały.Nikt jeszcze nie kupił wszystkiego od razu za pierwszym razem.
Pozdrawiam


Widzisz majster, ale ja kiedy zabieram się za remont, spisuje z pomocą fachowca ile czego potrzebuję, jadę i kupuję to sam, nie wysyłam nikogo do sklepu, a jak czegoś braknie to na pewno nie 2 m2 płytek, tylko jakichś totalnych dupereli, które rzeczywiście kupuje w tl, bo szkoda marnować czas na jazdę do zamościa żeby zaoszczędzić 10 zł. Dobrze rozplanowany remont, jeszcze przed rozpoczęciem, spokojnie pozwoli zaoszczędzić nawet 30% kosztów. pzdr
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 11:07

Dokładnie. Ja zakładałem centralne. Fachowiec pomierzył wszystko przejechałem się po Tomaszowie sprawdziłem ceny potem po Zamościu i zaoszczędziłem około 15 procent kupując w Zamościu. Brakło mi metr rurki to dokupiłem w Tomaszowie. Co ciekawe moi fachowcy mieli specjalne zniżki w sklepie na przy zakładzie energetycznym w Tomaszowie ale i tak zniżki które otrzymałem w Zamościu wraz z mniejszymi cenami dały około piętnastu procentową różnice w cenie na moją korzyść.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 14:20

Gość pisze:
janiu pisze:Witam Wszystkich!
Ja zajmuję się remontami na co dzień i powiem,że jak ktoś chce śmigać za każdą głupotą w trakcie remontu po Zamościu to pozazdrościć wykonawcy tylko.W czasie remontu wątpliwe jest aby inwestor sam zajmował się dowozem materiału.Ja codziennie przez cały remont jeżdżę po sklepach i biorę na tz.WZ-tki materiały.Nikt jeszcze nie kupił wszystkiego od razu za pierwszym razem.
Pozdrawiam


Widzisz majster, ale ja kiedy zabieram się za remont, spisuje z pomocą fachowca ile czego potrzebuję, jadę i kupuję to sam, nie wysyłam nikogo do sklepu, a jak czegoś braknie to na pewno nie 2 m2 płytek, tylko jakichś totalnych dupereli, które rzeczywiście kupuje w tl, bo szkoda marnować czas na jazdę do zamościa żeby zaoszczędzić 10 zł. Dobrze rozplanowany remont, jeszcze przed rozpoczęciem, spokojnie pozwoli zaoszczędzić nawet 30% kosztów. pzdr


Zgadzam się w 100%!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2011, o 17:35

R - jeden z wykonawców

Ważne jest aby przed zakupem droższych rzeczy porównać sobie ceny i gatunek droższych materiałów czy armatury bo wcale nie koniecznie w Zamościu jest taniej ( tam są tańsze przeważnie promocje których klasa jakości pozostawia często wiele do życzenia). Jeśli chodzi o rabaty to Tomaszowskie sklepy też ich udzielają ale nie wszystkie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć , że lepiej nie kupować rzeczy najtańszych bo potem pozostaje niesmak , że np. sąsiad ma mieszkanie wykończone o wiele ładniej. Jeśli chodzi o dobór fachowca , to dobrze aby w miarę możliwości pokazał Wam swoje wcześniejsze prace , potrafił doradzić i nie narzucał ,,na siłę" własnej koncepcji.
Na górę

Postautor: zubo » 19 kwie 2011, o 22:06

A mój sąsiad robił takie zakupy w radmarku i był zadowolony, doradzili dali rabat.
Na górę

Postautor: as » 20 kwie 2011, o 14:30

tomaszowskie sklepy same biorą z zamościa
Na górę

Postautor: goscc » 21 kwie 2011, o 15:50

as pisze:tomaszowskie sklepy same biorą z zamościa


Bzdura, towar kupuje się w ogólnopolskich hurtowniach lublin, warszawa, rzeszów itp. a w zamościu niby gdzie jesli ceny są niewiele niższe od tomaszowa...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”