Szczypta szczęścia do podziału

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Dziwny » 15 kwie 2011, o 10:02

Według słów p.Marty vel Martttuchy sa jeszce ludzie, którym nie jest wszystko jedno.

Zycie przynosi wiele niespodzianek tych cudownych ale i tych tragicznych.
Niesamowite,ze tu w tak małym gronie uzytkowników( a może tylko "czytaczy")znalazło sięparu co zechcieli podarować" szczyptę szczęścia" komuś ot tak :panzielony: bez zobowiązań i jakis tam szczególnych podziekowań i wdzieczności.


Najważniejsze,ze znalazła się osoba co odważyła sie i wzieła na siebie te zbiórkę a inna zainicjowała i wyszukała w "tłumie potrzebujących " Sylwię
.Może innych zarazi i powstanie jakies stowarzyszenie nieformalne ludzi znajacych sie tylko z klikania.Może to nas uczyni lepszymi :lol: :lol: :lol: ( bo ładniejszymi to chyba nie :roll: )

pozdro

--------------------
a ,i zdrowia życzę
Na górę

Postautor: pomagajmy » 15 kwie 2011, o 11:26

Słuchając starego porzekadła "ziarnko do ziarnka..." możemy swoimi małymi dobrymi uczynkami pomoc komuś, kogoś choć w małym stopniu uszczęśliwić. Oby było NAS jak najwięcej! :)
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2011, o 14:37

ło cho cho :) bo obrosnę w piórka :D
a tak serio, to nawet nie wiecie jak się cieszę że udało nam sie zabierać tyle rzeczy niewielkim wysiłkiem :)
CAŁY SAMOCHÓD rzeczy zawieziemy już za kilka godzin!
Możemy sobie nawzajem POGRATULOWAĆ ach i równiez mam nadzieje ze na tym się nie skończy! Relację zdam w temacie "kto zna?"
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2011, o 14:40

Gość pisze:ło cho cho :) bo obrosnę w piórka :D
a tak serio, to nawet nie wiecie jak się cieszę że udało nam sie zabierać tyle rzeczy niewielkim wysiłkiem :)
CAŁY SAMOCHÓD rzeczy zawieziemy już za kilka godzin!
Możemy sobie nawzajem POGRATULOWAĆ ach i równiez mam nadzieje ze na tym się nie skończy! Relację zdam w temacie "kto zna?"

to pisałam Ja Martucha :) bo gdzieś mi podpis zjadło...
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2011, o 18:43

Gość pisze:ło cho cho :) bo obrosnę w piórka :D
a tak serio, to nawet nie wiecie jak się cieszę że udało nam sie zabierać tyle rzeczy niewielkim wysiłkiem :)
CAŁY SAMOCHÓD rzeczy zawieziemy już za kilka godzin!
Możemy sobie nawzajem POGRATULOWAĆ ach i równiez mam nadzieje ze na tym się nie skończy! Relację zdam w temacie "kto zna?"

fakt :roll:
może Ci odbić.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2011, o 07:41

A ,może byśmy :roll: komuś znowu pomogli?
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2011, o 08:30

ja mam taka rodzinke z Wiepszowa, tzn nie moja rodzina ale znam :D co tez potrzebuja pomocy. Ale troche innej. Chodzi o To ze ojciec tej rodziny rozumkiem nie grzeszy i nie ma zadnych kwalifikacji do normalnej pracy i maja bide bo jest trojka dzieci. Facet ma trojke dzieci. Jest bardzo robotny i prosilabym Was o inna pomoc. Po prostu dac mu prace. Kopanie ogrodka, malowanie plotu, zamiatanie itp. U mnie ostatnio robil i jestem zadowolona. Jezeli ktos chcialby to prosze pisac na forum .
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2011, o 08:33

Gość pisze:ja mam taka rodzinke z Wiepszowa, tzn nie moja rodzina ale znam :D co tez potrzebuja pomocy. Ale troche innej. Chodzi o To ze ojciec tej rodziny rozumkiem nie grzeszy i nie ma zadnych kwalifikacji do normalnej pracy i maja bide bo jest trojka dzieci. Facet ma trojke dzieci. Jest bardzo robotny i prosilabym Was o inna pomoc. Po prostu dac mu prace. Kopanie ogrodka, malowanie plotu, zamiatanie itp. U mnie ostatnio robil i jestem zadowolona. Jezeli ktos chcialby to prosze pisac na forum .

sorry za bledy :-D dopiero jak sama to przeczytalam to zlapalam sie za glowe :)
Na górę

Postautor: dartel » 25 kwie 2011, o 14:32

no chyba nic sie nie stało z bledami ale pomysł godny pochwalenia
Na górę

Postautor: Gaja » 26 kwie 2011, o 08:56

Halo !!
no to drogi gosciu napisz cos konkretnego o tej rodzinie i zaczniemy dzialac. Jak ich znalezc ??? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2011, o 20:28

wersalkę mamy do wzięcia :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2011, o 08:01

Mamy gościa co ma połowę wyposażenia domu :D może nie nowe ale zawsze.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2011, o 08:04

Gość pisze:Mamy gościa co ma połowę wyposażenia domu :D może nie nowe ale zawsze.

do oddania :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”